Daugiau peržiūrų

  • Ergonominė darbo kėdė CH-9801-ERGO (juoda)
  • hover
  • Ergonominė darbo kėdė CH-9801-ERGO (juoda)
  • Ergonominė darbo kėdė CH-9801-ERGO (juoda)
  • Ergonominė darbo kėdė CH-9801-ERGO (juoda)

Ergonominė darbo kėdė CH-9801-ERGO (juoda)

Dėl prekės prašome teirautis

Prekės kodas:CH-9801-ergo-black

Įvertinkite šią prekę

196,00 €

Trumpas aprašymas

Ergonominė darbo kėdė CH-9801. Kėdės sėdimoji dalis ir atlošas aptraukti juodos spalvos ergonomišku gobelenu. Kėdės porankiai plastikiniai. Kėdės kryžmė iš metalo, dažyto milteliniu būdu pilkos spalvos. Kėdės mechanizmas – asinchroninio svyravimo (suteikia galimybę laisvai svyruoti bei užfiksuoti darbinėje padėtyje). Atlošas ir sėdimoji dalis svyruoja nepriklausomai vienas nuo kito. Yra atlošo aukščio reguliavimas. Ratukai plastikiniai-paminkštinti.

 

DĖMESIO!

Pretenzijos dėl mechaninių pažeidimų (įbrėžimų, įlenkimų, apmušalo sutepimo, trūkstamų detalių ir pan.) priimamos tik tuomet, jei prekė buvo nenaudota, nesurinkta ir nepradėta rinkti. Pretenzijos pateikiamos per 3 (tris) darbo dienas nuo prekės įteikimo Pirkėjui. Per tą laikotarpį Pirkėjas privalo išpakuoti prekę, išvynioti ir nuimti apsaugančius prekę elementus, siekiant įsitikinti ar nėra mechaninių pažeidimų. Aptikus tokius pažeidimus, Pirkėjas turi juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti Pardavėjui nuotraukas elektroniniu paštu, nurodytu Internetinės parduotuvės skyriuje „Kontaktai“.


LABAI SVARBU! Atkreipkite ddėmesį kaip surinkti kėdę - ktaip sugadinsite atlošą

kedes 9801 surinkimas

kedes 9801 surinkimas

Kėdės reguliavimo funkcijos (priklauso nuo parinktos komplektacijos)

Daugiau info
Kėdės aukščio reguliavimas. Standartinė biuro kėdės reguliavimo funkcija. Nugaros atlošo aukščio reguliavimas. Nugaros atlošo pasvirimo kampo reguliavimas. Nepriklausomas sėdynės ir nugaros atlošo pasvirimo kampo reguliavimas bei pasirinktos padėties fiksavimas. Ergonomiškai suformuotos minkštos kėdės dalys. Nereguliuojami kėdės porankiai.

Savybės

Garantija 24 mėn.
Kėdės tipas Darbo, kompiuterinė kėdė
Atlaikomas svoris Gamintojo rekomenduojamas atlaikomas svoris – iki 100 kg
Rekomenduojamas žmogaus ūgis Iki 155 cm, vaikams arba labai žemo ūgio žmonėms | Nuo 155 iki 165 cm, žemo ūgio žmonėms | Nuo 165 iki 175 cm, vidutinio ūgio žmonėms |
Kėdės medžiaga Gobelenas
Kėdės mechanizmas Asinchroninis (laisvai judantis) kūno padėties reguliavimo mechanizmas
Porankiai Nereguliuojami, dvigubo nailono
Kėdės kryžmė Plieninė, chromuota
Kėdės ratukai Paminkštinti gumuoti ratukai
Kėdės sėdynė Kėdės išmatavimai: plotis 57 cm, gylis 60 cm.
Tiekėjas CHAIRMAN (Rusija)

Žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Šios prekės pristatymo terminas: 2-30 darbo dienų.

Pristatymo terminas priklauso nuo prekių likučio Pardavėjo sandėlyje. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Pirkėjas nedelsiant informuojamas elektroniniu paštu.  Tuo pačiu metu patikslinamas prekių pristatymo terminas.

Kai tik užsakymas bus paruoštas, nedelsiant informuosime Jus elektroniniu paštu bei telefonu. Prekę galite atsiimti iš mūsų sandėlio patys arba galime prekę pristatyti Jums per kurjerį per 2-3 darbo dienas.

Jei užsakytos prekės tam tikros savybės, specifikacijos ar spalvos nebegaminamos, informuojame Pirkėją apie pasikeitimus, bei siūlome pasirinktos prekės alternatyvas arba pinigų grąžinimą.

Bendra informacija apie pristatymo terminus, pristatymo būdus, pristatymo kainas, prekių priėmimo tvarką pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-paradvimo taisyklėse.

Ši prekė gali būti grąžinta per keturiolika dienų nenurodant priežasties. Šiai prekei yra taikoma Pirkėjo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties nenurodant priežasties (grąžinti Internetinėje parduotuvėje pirktą kokybišką prekę).

Ši prekė yra standartinės komplektacijos ir nėra gaminama pagal Pirkėjo asmeninius pasirinkimus. Pirkėjas turi teisę atsisakyti Sutarties (grąžinti kokybišką prekę), pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo daikto pristatymo dienos.

Bendra informacija apie kokybiškų bei nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygas pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-pardavimo taisyklėse.

Asinchroninis - laisvai judantis biuro kėdės mechanizmas.

Laisvai judantis mechanizmas naudojamas brangiose kėdėse. Šių kėdžių sėdimosios dalies ir nugaros atlošo pasvirimo kampą galima reguliuoti individualiai. Rankenėle galima fiksuoti bet kokias patogias sėdynės ir atlošo pozicijas nepriklausomai viena nuo kitos, arba palikti laisvai judėti, kad kėdė lengvai prisitaikytų prie sėdinčiojo kūno judesių. Reguliuojamas kėdės svyravimo tamprumas suteikia dar daugiau patogumo. Biuro kėdės su laisvai judančiu mechanizmu dažnai būna aprūpintos atlošo aukščio reguliavimu, sėdynės gylio reguliavimu ir kitomis funkcijomis, todėl yra pritaikytos ilgam darbui ir atitinka aukštą komforto lygį. Tokia kėdė puikiai tinka dirbti sėdint prie kompiuterio, net esant pasilenkus į priekį.

Standartinės asinchroninio (laisvai judančio) biuro kėdės mechanizmo reguliavimo funkcijos:
1-kedes-aukscio-reguliavimas
1

Kėdės aukščio reguliavimas. Standartinė biuro kėdės reguliavimo funkcija.

Šis kėdės modelis yra aprūpintas pneumatiniu aukščio reguliavimo mechanizmu. Kėdės aukštis yra tinkamas, kai sėdinčiojo pėdos pilnai liečia žemę, o keliai yra kiek aukščiau nuo sėdėjimo atramos. Kėdė, kurios sėdynės aukštis reguliuojamas nuo 35 cm iki 48 cm matuojant nuo grindų, yra tinkama maždaug 95 % vartotojų. Sėdint tokioje kėdėje kojų pėdos laisvai ilsėsis ant grindų plokštumos, šlaunys horizontalioje padėtyje, o rankų padėtis bus stalo aukštyje. Pasirinkite kėdės aukštį tokį, kad kojų pėdos laisvai ilsėtųsi ant grindų plokštumos, - 90 laipsnių kampas per kelių sulenkimą yra komfortiškas ir užtikrina gerą kraujo apytaką.

17-nepriklausomas-atloso-sedynes-pasvirimo-kampo-reguliavimas
17

Nepriklausomas sėdynės ir nugaros atlošo pasvirimo kampo reguliavimas bei pasirinktos padėties fiksavimas.

Standartinė asinchroninio pasvirimo (laisvai judančio) mechanizmo funkcija. Šių kėdžių sėdimosios dalies ir nugaros atlošo pasvirimo kampą galima reguliuoti individualiai. Rankenėle galima fiksuoti bet kokias patogias sėdynės ir atlošo pozicijas nepriklausomai viena nuo kitos, arba palikti laisvai judėti, kad kėdė lengvai prisitaikytų prie sėdinčiojo kūno judesių.

9-centrines-asies-svyravimas-atsilosimo-padeties-fiksavimas
9

Galima fiksuoti kėdės atsilošimą bet kurioje padėtyje.

Atsilenkimo padėtis fiksuojama bet kurioje padėtyje arba atleidžiama – tuomet kėdė paliekama laisvai svyruoti. Užfiksuokite kėdę pozicijoje kuri yra Jums patogiausia, arba palikite kėdę judėti laisvai.

10-centrines-asies-svyravimas-atsilosimo-tamprumo-reguliavimas
10

Kėdės atsilošimo tamprumo reguliavimas.

Atsilošimo tamprumas reguliuojamas tam kad skirtingo svorio žmonės galėtų rasti patogiausią natūralią pasvirimo būseną. Tai būna, kai kėdės atlošas gerai prilaiko nugarą, neleidžiant staigiai pasvirti atgal ir, tuo pačiu metu nestumia per jėgą į priekį, žmogui grįžtant į vertikalią padėtį. Padidinkite arba sumažinkite kėdės atsilošimo tamprumą, kuris geriausiai atitinka kūno svorį.

20-sedynes-galimybe-pasilenkti-i-prieki
20

Sėdynės galimybė pasilenkti į priekį.

Tai funkcija leidžianti sėdynę palenkti į priekį pakreipiant dubenį. Kėdė pasilenkia į priekį pakeisdama šlaunų kampą, tokiu būdu leidžiant kraujui laisvai cirkuliuoti apatine kūno dalimi. Kuomet dubens sritis palenkiama į priekį, juosmuo ir stuburas natūraliai atpalaiduojami ir ilsisi. Taip pat, neužspaudžiant pilvo srities, užtikrinama geresnė skrandžio veiklą.

6-sedynes-gylio-reguliavimas
6

Sėdynės gylio reguliavimas.

Suteikia galimybę reguliuoti sėdynės gylį stumiant sėdynę pirmyn ir atgal. Sėdint, nugaros atlošas turi visa plokštuma laikyti Jūsų nugarą. Jeigu šlaunys yra trumpesnio ilgio, reikia sumažinti sėdynės gylį taip, kad lengvai pasiektumėte atlošą, ir išvengtumėte šlaunų įtampos. Žemesnio ūgio žmonės dažnai sėdi ant priekinės sėdynės dalies, nepasiekdami atlošo, todėl nugara yra nelaikoma, o laikysena tampa netaisyklinga, dėl ko gali kilti raumenų pervargimas. Jei šlaunų ilgis yra didesnis, sėdynės gylio reguliavimas leis taisyklingai, visa plokštuma laikyti šlaunis.

3-nugaros-atloso-aukscio-reguliavimas
3

Nugaros atlošo aukščio reguliavimas.

Reguliuojamas nugaros atlošo aukštis leidžia pritaikyti kėde skirtingo ūgio žmonėms ir geriausiai prilaikyti Jūsų dubenį, juosmenį, nugarą, pečius. Tinkamai sureguliuokite nugaros atlošo aukštį, kad juosmuo būtų patogiai palaikomas, o Jūs išvengtumėte juosmens įtampos ir nuovargio.

Papildomos, gamintojo dažniausiai numatytos, kėdžių su šiuo mechanizmu reguliavimo funkcijos arba savybės (gali priklausyti nuo modelio ir parinktos komplektacijos):
23-reguliuojamas-porankiu-aukstis
23

Reguliuojami porankiai. Reguliuojamas porankių aukštis.

Reguliuojamo aukščio porankiai laiko rankų svorį, sumažindami apkrovą pečių ir viršutinės rankos dalies raumenims. Porankiai ypač naudingi jei daug dirbate kompiuteriu. Nustatykite tinkamą porankių aukštį, kad pagerintumėte viršutinės liemens dalies palaikymą ir sumažintumėte kaklo ir pečių įtampą.

24-reguliuojamas-porankiu-plotis
24

Reguliuojami porankiai. Reguliuojamas porankių plotis.

Reguliuojamas porankių plotis leidžia nustatyti norimą atstumą tarp porankių ir žmogaus kūno. Porankiai, esantys arčiau kūno gali padėti išvengti per daug plačiai laikomų alkūnių ir riešų lenkimo į šoną, pavyzdžiui, dirbant kompiuteriu. Porankių plotis turėtų atitikti pečių plotį, kad tinkamai palaikytų dilbius, ir sumažintų kaklo ir pečių įtampą.

Daugiau informacijos apie biuro kėdžių reguliavimo funkcijas bei kėdžių mechanizmų skirtumus galite rasti paspaudžius žemiau pateiktas nuorodas.

Pagrindinės biuro kėdžių reguliavimo funkcijos:

Biuro kėdžių mechanizmų palyginimas:

Apžvalgos

Įvertinkite prekę

Dabar vertinate: Ergonominė darbo kėdė CH-9801-ERGO (juoda)

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kokybė
Kaina
Reikšmė