Daugiau peržiūrų

 • Ergonominė kėdė Hero (tinklelis, gobelenas)
 • Ergonominė kėdė Hero (tinklelis, gobelenas)
 • Ergonominė kėdė Hero (tinklelis, gobelenas)
 • Ergonominė kėdė Hero (tinklelis, gobelenas)
 • Ergonominė kėdė Hero (tinklelis, gobelenas)
 • hover

Ergonominė kėdė Hero (tinklelis, gobelenas)

Prekę turime prekyboje

Prekės kodas:Hero mesh+tkanina ZM-6661

Trumpas aprašymas

- Sėdynė pagaminta aukštos kokybės kvėpuojančios medžiagos, labai kokybiško gobeleno. - Galvos atrama ir nugaros atlošas pagaminti iš aukštos kokybės kvėpuojančio tinklelio. - Kėdės rėmas juodos arba baltos spalvos. - SYNCHRON mechanizmas – leidžia užfiksuoti vienoje iš keturių pozicijų arba laisvai svyruoti. - Reguliuojami (3D) porankiai, aukštyn žemyn, į priekį atgal, bei į šonus. - Reguliuojamas sėdynės gylys. - Reguliuojamo aukščio galvos atrama, atlošas bei sėdynė. - Kryžmė pagaminta iš poliruoto aliuminio - 2 metai garantijos - Atlaikomas svoris 130 kg - Kėdės svoris 24 kg

DĖMESIO!

Pretenzijos dėl mechaninių pažeidimų (įbrėžimų, įlenkimų, apmušalo sutepimo, trūkstamų detalių ir pan.) priimamos tik tuomet, jei prekė buvo nenaudota, nesurinkta ir nepradėta rinkti. Pretenzijos pateikiamos per 3 (tris) darbo dienas nuo prekės įteikimo Pirkėjui. Per tą laikotarpį Pirkėjas privalo išpakuoti prekę, išvynioti ir nuimti apsaugančius prekę elementus, siekiant įsitikinti ar nėra mechaninių pažeidimų. Aptikus tokius pažeidimus, Pirkėjas turi juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti Pardavėjui nuotraukas elektroniniu paštu, nurodytu Internetinės parduotuvės skyriuje „Kontaktai“.

Kėdės reguliavimo funkcijos (priklauso nuo parinktos komplektacijos)

Daugiau info
Kėdės aukščio reguliavimas. Standartinė biuro kėdės reguliavimo funkcija. Sėdynės gylio reguliavimas. Sinchroninis mechanizmas. Sinchroninis biuro kedės pasvirimas. Sinchroninis mechanizmas. Sinchroninio pasvirimo padėties fiksavimas. Sinchroninis mechanizmas. Sinchroninio atsilošimo tamprumo reguliavimas. Švelniai užapvalintas žemyn sėdynės kraštas. Reguliuojami porankiai. Reguliuojamas porankių aukštis. Reguliuojami porankiai. Porankiai su reguliuojamu pasukimo kampu. Reguliuojamas galvos atlošas. Ergonomiškai suformuotos minkštos kėdės dalys. Atlošo saugios fiksacijos funkcija „ANTI-SHOCK“. Reguliuojami porankiai. Paduko reguliavimo pirmyn ir atgal funkciją.
335,00 €

Prašome pasirinkti prekės komplektaciją:

Prekę gali būti surinkta už papildomą mokestį ir gali būti vežame tik su specialiu transportu Vilniaus m. teritorijoje, arba specialiais atvejais už miesto ribų visoje Lietuvoje už 0,45 ct už km skaičiuojant kelią pirmyn ir atgal. Jeigu prekę nesurinkta , pakuotėje arba mažų gabaritų, mes galime ją siųsti su DPD už kur kas mažesnius įkainius, priklausomai nuo kilogramų ir kūbatūros.

* Privalomi laukeliai

335,00 €

Detalus aprašymas

- Sėdynė pagaminta aukštos kokybės kvėpuojančios medžiagos arba labai kokybiško tinklelio.

- Galvos atrama ir nugaros atlošas pagaminti iš aukštos kokybės kvėpuojančio tinklelio.

- Kėdės rėmas juodos arba baltos spalvos.

- SYNCHRON mechanizmas – leidžia užfiksuoti vienoje iš keturių pozicijų arba laisvai svyruoti.

- Reguliuojami (3D) porankiai, aukštyn žemyn, į priekį atgal, bei į šonus.

- Reguliuojamas sėdynės gylys.

- Reguliuojamo aukščio galvos atrama, atlošas bei sėdynė.

- Kryžmė pagaminta iš poliruoto aliuminio

- 2 metai garantijos

- Atlaikomas svoris 130 kg

- Kėdės svoris 24 kg

 

Techniniai parametrai

viso

plotis

70 cm

aukštis

114-130 cm

Nugaros atlošo

plotis

48 cm

aukštis

59 cm

Porankiai

gylis (viduje)

44-52 cm

aukštis (nuo sėdynės)

20 cm

Sėdynė

gylis

47-52 cm

plotis

45 cm

aukštis

43-55 cm

 

 

Savybės

Garantija 24 mėn.
Kėdės tipas Ergonomiška vadovo kėdė
Atlaikomas svoris Gamintojo rekomenduojamas atlaikomas svoris – iki 130 kg
Rekomenduojamas žmogaus ūgis Nuo 175 iki 180 cm, aukštiems žmonėms | Nuo 180 iki 185 cm, aukštiems žmonėms | Nuo 185 cm, labai aukštiems žmonėms |
Kėdės medžiaga Gobelenas
Kėdės mechanizmas Sinchroninis centrinės ašies svyravimo mechanizmas
Porankiai 3D, reguliuojami- aukštyn, žemyn, į šonus ir į priekį ar atgal.
Nugaros atlošas Aukštos kokybės tinklelio, reguliuojasi atlošo aukštis.
Kėdės kryžmė Poliruoto aliuminio
Kėdės ratukai Paminkštinti guminiai ratukai
Kėdės sėdynė Minkšta iš gobeleno, reguliuojamas sėdynės gylys
Tiekėjas UNIQUE MEBLE (Lenkija)

Žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Šios prekės pristatymo terminas: 2-30 darbo dienų.

Pristatymo terminas priklauso nuo prekių likučio Pardavėjo sandėlyje. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Pirkėjas nedelsiant informuojamas elektroniniu paštu.  Tuo pačiu metu patikslinamas prekių pristatymo terminas.

Kai tik užsakymas bus paruoštas, nedelsiant informuosime Jus elektroniniu paštu bei telefonu. Prekę galite atsiimti iš mūsų sandėlio patys arba galime prekę pristatyti Jums per kurjerį per 2-3 darbo dienas.

Jei užsakytos prekės tam tikros savybės, specifikacijos ar spalvos nebegaminamos, informuojame Pirkėją apie pasikeitimus, bei siūlome pasirinktos prekės alternatyvas arba pinigų grąžinimą.

Bendra informacija apie pristatymo terminus, pristatymo būdus, pristatymo kainas, prekių priėmimo tvarką pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-paradvimo taisyklėse.

Ši prekė gali būti grąžinta per keturiolika dienų nenurodant priežasties. Šiai prekei yra taikoma Pirkėjo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties nenurodant priežasties (grąžinti Internetinėje parduotuvėje pirktą kokybišką prekę).

Ši prekė yra standartinės komplektacijos ir nėra gaminama pagal Pirkėjo asmeninius pasirinkimus. Pirkėjas turi teisę atsisakyti Sutarties (grąžinti kokybišką prekę), pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo daikto pristatymo dienos.

Bendra informacija apie kokybiškų bei nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygas pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-pardavimo taisyklėse.

Apžvalgos

Įvertinkite prekę

Dabar vertinate: Ergonominė kėdė Hero (tinklelis, gobelenas)

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kokybė
Kaina
Reikšmė

Pirkėjų vertinimai

 • Kokybė
  Kaina
  Reikšmė
  Geras kokybės FUNKCIONALUMO ir kainos santykis
  Įvertino: Giedriuson 2018-08-31
  Puiki kėdė