8% off

Daugiau peržiūrų

 • Ergonominė kėdė Mesh
 • hover
 • Ergonominė kėdė Mesh
 • Ergonominė kėdė Mesh
 • Ergonominė kėdė Mesh
 • Ergonominė kėdė Mesh
 • Ergonominė kėdė Mesh

Ergonominė kėdė Mesh

Dėl prekės prašome teirautis

Prekės kodas:mesh

Trumpas aprašymas

Ergonominė darbo kėdė Mesh su ergonomiškai išlenktu atlošu ir sėdimąja dalimi Kėdės sėdimoji dalis dengta patvariu gobelenu, o atlošas aptrauktas tinkline medžiaga, prisitaikančia prie sėdinčiojo kūno linijų ir leidžiančia laisvai cirkuliuoti orui Reguliuojamas galvos atramos aukštis ir kampas Reguliuojamas (aukštyn/žemyn) juosmens palaikymo ritinys Kėdės porankiai reguliuojamo aukščio, paminkštinti gelio padeliais Kėdėje įmontuota reguliuojama galvos atrama Kėdės kryžmė metalinė, chromuota Kėdės mechanizmas – sinchroninis, suteikiantis galimybę laisvai svyruoti, reguliuoti sėdimosios dalies ir atlošo pasvyrimo kampą bei fiksuoti keliose pozicijose Kėdėje yra svyravimo tamprumo reguliavimas pagal sėdinčiojo svorį ir aukščio reguliavimo mechanizmas Ratukai gumuoti, dideli, ∅65mm Maksimalus sėdinčiojo svoris iki120 kg Kėdės išmatavimai: plotis 65 cm, gylis 63 cm, aukštis 113-123 cm Sėdimosios dalies plotis 52 cm

DĖMESIO!

Pretenzijos dėl mechaninių pažeidimų (įbrėžimų, įlenkimų, apmušalo sutepimo, trūkstamų detalių ir pan.) priimamos tik tuomet, jei prekė buvo nenaudota, nesurinkta ir nepradėta rinkti. Pretenzijos pateikiamos per 3 (tris) darbo dienas nuo prekės įteikimo Pirkėjui. Per tą laikotarpį Pirkėjas privalo išpakuoti prekę, išvynioti ir nuimti apsaugančius prekę elementus, siekiant įsitikinti ar nėra mechaninių pažeidimų. Aptikus tokius pažeidimus, Pirkėjas turi juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti Pardavėjui nuotraukas elektroniniu paštu, nurodytu Internetinės parduotuvės skyriuje „Kontaktai“.

Kėdės reguliavimo funkcijos (priklauso nuo parinktos komplektacijos)

Daugiau info
Kėdės aukščio reguliavimas. Standartinė biuro kėdės reguliavimo funkcija. Sinchroninis mechanizmas. Sinchroninis biuro kedės pasvirimas. Sinchroninis mechanizmas. Sinchroninio pasvirimo padėties fiksavimas. Sinchroninis mechanizmas. Sinchroninio atsilošimo tamprumo reguliavimas. Juosmens aukščio palaikymo reguliavimas. Juosmens srities palaikymo išlinkimo reguliavimas. Reguliuojami porankiai. Reguliuojamas porankių aukštis. Reguliuojamas galvos atlošas. Ergonomiškai suformuotos minkštos kėdės dalys. Atlošo saugios fiksacijos funkcija „ANTI-SHOCK“.

Sena Kaina su PVM: 229,00 €

Special Price 211,00 €

Prašome pasirinkti prekės komplektaciją:

Prekę gali būti surinkta už papildomą mokestį ir gali būti vežame tik su specialiu transportu Vilniaus m. teritorijoje, arba specialiais atvejais už miesto ribų visoje Lietuvoje už 0,45 ct už km skaičiuojant kelią pirmyn ir atgal. Jeigu prekę nesurinkta , pakuotėje arba mažų gabaritų, mes galime ją siųsti su DPD už kur kas mažesnius įkainius, priklausomai nuo kilogramų ir kūbatūros.

* Privalomi laukeliai

Sena Kaina su PVM: 229,00 €

Special Price 211,00 €

Savybės

Prekė šiuo metu yra Tiekėjo sandėlyje |
Garantija 12 mėn.
Kėdės tipas Ergonomiška darbo kėdė
Atlaikomas svoris Gamintojo rekomenduojamas atlaikomas svoris – iki 120 kg
Rekomenduojamas žmogaus ūgis Nuo 175 iki 180 cm, aukštiems žmonėms | Nuo 180 iki 185 cm, aukštiems žmonėms |
Kėdės medžiaga Tinklelis
Kėdės mechanizmas Sinchroninis centrinės ašies svyravimo mechanizmas
Porankiai 1D, reguliuojami - aukštyn, žemyn
Kėdės kryžmė Poliruoto aliuminio
Kėdės ratukai Paminkštinti guminiai ratukai
Tiekėjas Orientalimpeksas (Lietuva)

Žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Šios prekės pristatymo terminas: 2-30 darbo dienų.

Pristatymo terminas priklauso nuo prekių likučio Pardavėjo sandėlyje. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Pirkėjas nedelsiant informuojamas elektroniniu paštu.  Tuo pačiu metu patikslinamas prekių pristatymo terminas.

Kai tik užsakymas bus paruoštas, nedelsiant informuosime Jus elektroniniu paštu bei telefonu. Prekę galite atsiimti iš mūsų sandėlio patys arba galime prekę pristatyti Jums per kurjerį per 2-3 darbo dienas.

Jei užsakytos prekės tam tikros savybės, specifikacijos ar spalvos nebegaminamos, informuojame Pirkėją apie pasikeitimus, bei siūlome pasirinktos prekės alternatyvas arba pinigų grąžinimą.

Bendra informacija apie pristatymo terminus, pristatymo būdus, pristatymo kainas, prekių priėmimo tvarką pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-paradvimo taisyklėse.

Ši prekė gali būti grąžinta per keturiolika dienų nenurodant priežasties. Šiai prekei yra taikoma Pirkėjo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties nenurodant priežasties (grąžinti Internetinėje parduotuvėje pirktą kokybišką prekę).

Ši prekė yra standartinės komplektacijos ir nėra gaminama pagal Pirkėjo asmeninius pasirinkimus. Pirkėjas turi teisę atsisakyti Sutarties (grąžinti kokybišką prekę), pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo daikto pristatymo dienos.

Bendra informacija apie kokybiškų bei nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygas pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-pardavimo taisyklėse.

Bendri biuro kėdžių naudojimo principai.

 • Kiekvienam vartotojui sėdynės aukštis ir gylis turi būti nustatytas, kad būtų užimtas kuo didesnis (visas) jo sėdimas plotas. Tik tokiu atveju yra užtikrinamas teisingas nugaros palaikymas.
 • Nugaros atlošas turi visuomet būti prigludęs, ir palaikyti nugarą. Ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į juosmens srities palaikymo dalį.
 • Ilgai sėdint, rekomenduojama dažnai keisti sėdėjimo poziciją, pajudant kartu su visa kėde.
MECHANIZMO TIPAS. Standartinis sinchroninis biuro kėdės mechanizmas Nr.1 su trims reguliavimo rankenomis A, B ir C.
kedes reguliavimas

Rankena A (rodyklė A). Kėdės aukščio reguliavimas.

 • Atsisėskite ant sėdynės. Pakelkite rankenėlę į viršų (pasukite rankenėlę prieš laikrodžio rodyklę), kėdės aukštis iš lėto sumažės;
 • Atsistokite. Pakelkite rankenėlę į viršų (pasukite rankenėlę prieš laikrodžio rodyklę), kėdės aukštis iš lėto padidės.
 • Atleiskite rankenėlę pageidaujamame aukštyje, kėdės aukštis bus užfiksuotas.

Rankena B (rodyklė B). Kėdės pasvirimo kampo reguliavimas.

 • Įjunkite mechanizmo svyravimą pakeldami rankenėlę į viršų (pasukdami rankenėlę prieš laikrodžio rodyklę).
 • Atsiloškite iki pageidaujamo kėdės pasvirimo kampo. Užfiksuokite kėdę vienoje iš 4 pozicijų pasukdami rankenėlę žemyn pagal laikrodžio rodyklę.
 • Pakelkite rankenėlę į viršų (pasukite rankenėlę prieš laikrodžio rodyklę), su nugara švelniai paspauskite atlošą ir tuomet grįžkite į pradinę padėti.
 • Išjunkite (užfiksuokite) Sinchroninį mechanizmą nuleisdami rankenėlę žemyn (pasukdami rankenėlę pagal laikrodžio rodyklę).

Rankena C (rodyklė C). Svyravimo tamprumo reguliavimas.

 • Atsukant rankenėlę, sumažinama kėdės pasvirimo jėga - toks nustatymas labiau tinka mažesnio svorio žmonėms.
 • Prisukant rankenėlę, padidinama kėdės pasvirimo jėga - šis nustatymas labiau tinka didesnio svorio žmonėms.

Daugiau informacijos apie biuro kėdžių reguliavimo funkcijas bei kėdžių mechanizmų skirtumus galite rasti paspaudžius žemiau pateiktas nuorodas.

Pagrindinės biuro kėdžių reguliavimo funkcijos:

Biuro kėdžių mechanizmų palyginimas:

Apžvalgos

Įvertinkite prekę

Dabar vertinate: Ergonominė kėdė Mesh

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kokybė
Kaina
Reikšmė

Pirkėjų vertinimai

 • Kokybė
  Kaina
  Reikšmė
  puikus kokybes ir kainos santykis
  Įvertino: Juozason 2018-06-04
  PUIKUS KOKYBES IR KAINOS SANTYKIS