Daugiau peržiūrų

  • Ergonominė kėdė WAU-2 (tinklelis)
  • Ergonominė kėdė WAU-2 (tinklelis)
  • Ergonominė kėdė WAU-2 (tinklelis)
  • hover

Ergonominė kėdė WAU 2 (tinklelis)

Prekę turime prekyboje

Prekės kodas:WAU 2 SIATKA W-709-B/W-NW

Įvertinkite šią prekę

Trumpas aprašymas

Galvos atrama, nugaros atlošas ir sėdynė pagaminti iš aukštos kokybės, kvėpuojančio tinklelio. Kėdės mechanizmas “Slid” leidžia įsitvirtinti, bet kurioje pozicijoje arba laisvai suptis kėdėje. Sėdynės ir atlošo sukimosi ašis (horizontali) yra netoli klubo sąnario.Šis sprendimas apsaugo sėdynės atlošo judesį atskirai nuo nugaros, tai užtikrina tinkamą kietą atramą bet kurioje pakreipimo padėtyje. Porankiai pagaminti iš kokybiško plastiko leidžia reguliuoti jų aukštį ir pakreipimą į šoną Reguliuojamas nugaros juosmens išlinkis. Kėdės žvaigždė pagaminta iš lakuoto aliuminio. Rekomenduojamas ūgis virš 170 Atlaikomas svoris: 130 kg Kėdės svoris: 22kg

DĖMESIO!

Pretenzijos dėl mechaninių pažeidimų (įbrėžimų, įlenkimų, apmušalo sutepimo, trūkstamų detalių ir pan.) priimamos tik tuomet, jei prekė buvo nenaudota, nesurinkta ir nepradėta rinkti. Pretenzijos pateikiamos per 3 (tris) darbo dienas nuo prekės įteikimo Pirkėjui. Per tą laikotarpį Pirkėjas privalo išpakuoti prekę, išvynioti ir nuimti apsaugančius prekę elementus, siekiant įsitikinti ar nėra mechaninių pažeidimų. Aptikus tokius pažeidimus, Pirkėjas turi juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti Pardavėjui nuotraukas elektroniniu paštu, nurodytu Internetinės parduotuvės skyriuje „Kontaktai“.

Kėdės reguliavimo funkcijos (priklauso nuo parinktos komplektacijos)

Daugiau info
Nugaros atlošo aukščio reguliavimas. Sėdynės gylio reguliavimas. Juosmens aukščio palaikymo reguliavimas. Juosmens srities palaikymo išlinkimo reguliavimas. Švelniai užapvalintas žemyn sėdynės kraštas. Reguliuojami porankiai. Reguliuojamas porankių aukštis. Reguliuojami porankiai. Porankiai su reguliuojamu pasukimo kampu. Reguliuojamas galvos atlošas. Ergonomiškai suformuotos minkštos kėdės dalys. Atlošo saugios fiksacijos funkcija „ANTI-SHOCK“. SLID mechanizmas centrinės ašies svyravimas kartu su sėdyne SLID centrinės ašies svyravimas atsilošimo padėties fiksavimas SLID centrinės ašies svyravio atsilošimo tamprumo reguliavimas
579,00 €

Prašome pasirinkti prekės komplektaciją:

Prekę gali būti surinkta už papildomą mokestį ir gali būti vežame tik su specialiu transportu Vilniaus m. teritorijoje, arba specialiais atvejais už miesto ribų visoje Lietuvoje už 0,45 ct už km skaičiuojant kelią pirmyn ir atgal. Jeigu prekę nesurinkta , pakuotėje arba mažų gabaritų, mes galime ją siųsti su DPD už kur kas mažesnius įkainius, priklausomai nuo kilogramų ir kūbatūros.

* Privalomi laukeliai

579,00 €

Detalus aprašymas

Galvos atrama, nugaros atlošas ir sėdynė pagaminti iš aukštos kokybės, kvėpuojančio tinklelio. 

Kėdės mechanizmas “Slid” leidžia įsitvirtinti, bet kurioje pozicijoje arba laisvai suptis kėdėje.

 Sėdynės ir atlošo sukimosi ašis (horizontali) yra netoli klubo sąnario.Šis sprendimas apsaugo sėdynės atlošo judesį atskirai nuo nugaros, tai užtikrina tinkamą kietą atramą bet kurioje pakreipimo padėtyje.

 Porankiai pagaminti iš kokybiško plastiko leidžia reguliuoti jų aukštį ir pakreipimą į šoną

Reguliuojamas nugaros juosmens išlinkis.

Kėdės žvaigždė pagaminta iš lakuoto aliuminio.

Rekomenduojamas ūgis virš 170

Atlaikomas svoris: 130 kg

Kėdės svoris: 22kg


Techniniai parametrai:

Viso:

  Aukštis

117-137 cm

Nugaros atlošas:

  Atlošo aukščio reguliavimas

8 cm

  Plotis

50 cm

  Aukštis

62-69 cm

Porankiai:

  Gylis

49 cm

  Aukštis (nuo sėdynės)

22-29 cm

Sėdynė:

  Gylis

52 cm

  Plotis

47 cm

  Aukštis

41-51 cm

Galvos atrama:

  Aukštis ( nuo sėdynės)

76-86 cm

Up-Sell Products

Savybės

Prekė šiuo metu yra Tiekėjo sandėlyje |
Garantija 36 mėn.
Kėdės tipas Ergonomiška vadovo kėdė
Atlaikomas svoris Gamintojo rekomenduojamas atlaikomas svoris – iki 130 kg
Rekomenduojamas žmogaus ūgis Nuo 165 iki 175 cm, vidutinio ūgio žmonėms | Nuo 175 iki 180 cm, aukštiems žmonėms | Nuo 180 iki 185 cm, aukštiems žmonėms | Nuo 185 cm, labai aukštiems žmonėms |
Kėdės medžiaga Tinklelis
Kėdės mechanizmas SLID centrinės ašies svyravimo mechanizmas
Porankiai 2D reguliuojami - aukštyn, žemyn ir į šonus
Nugaros atlošas Pagamintas iš tenklelio, valdosi nugaros atlošo aukštis.
Kėdės kryžmė Lakuoto aliuminio
Kėdės ratukai Paminkštinti guminiai ratukai
Tiekėjas UNIQUE MEBLE (Lenkija)

Žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Šios prekės pristatymo terminas: 2-30 darbo dienų.

Pristatymo terminas priklauso nuo prekių likučio Pardavėjo sandėlyje. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Pirkėjas nedelsiant informuojamas elektroniniu paštu.  Tuo pačiu metu patikslinamas prekių pristatymo terminas.

Kai tik užsakymas bus paruoštas, nedelsiant informuosime Jus elektroniniu paštu bei telefonu. Prekę galite atsiimti iš mūsų sandėlio patys arba galime prekę pristatyti Jums per kurjerį per 2-3 darbo dienas.

Jei užsakytos prekės tam tikros savybės, specifikacijos ar spalvos nebegaminamos, informuojame Pirkėją apie pasikeitimus, bei siūlome pasirinktos prekės alternatyvas arba pinigų grąžinimą.

Bendra informacija apie pristatymo terminus, pristatymo būdus, pristatymo kainas, prekių priėmimo tvarką pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-paradvimo taisyklėse.

Ši prekė gali būti grąžinta per keturiolika dienų nenurodant priežasties. Šiai prekei yra taikoma Pirkėjo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties nenurodant priežasties (grąžinti Internetinėje parduotuvėje pirktą kokybišką prekę).

Ši prekė yra standartinės komplektacijos ir nėra gaminama pagal Pirkėjo asmeninius pasirinkimus. Pirkėjas turi teisę atsisakyti Sutarties (grąžinti kokybišką prekę), pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo daikto pristatymo dienos.

Bendra informacija apie kokybiškų bei nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygas pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-pardavimo taisyklėse.

Apžvalgos

Įvertinkite prekę

Dabar vertinate: Ergonominė kėdė WAU 2 (tinklelis)

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kokybė
Kaina
Reikšmė