Daugiau peržiūrų

  • Ergonominė kėdė SPINELLY (tinklelis)
  • Ergonominė kėdė SPINELLY (tinklelis)
  • Ergonominė kėdė SPINELLY (tinklelis)
  • Ergonominė kėdė SPINELLY (tinklelis)
  • Ergonominė kėdė SPINELLY (tinklelis)
  • hover
  • Ergonominė kėdė SPINELLY (tinklelis)

Ergonominė kėdė SPINELLY (tinklelis)

Dėl prekės prašome teirautis

Prekės kodas:SPINELLY TKANINA (999B/999W)

Įvertinkite šią prekę

Trumpas aprašymas

- Nugaros atlošas ir galvos atrama pagaminta iš tinklelio. - Sėdynė pagaminta iš gobeleno. - Svorį jaučiantis automatinis SYNCHRON mechanizmas. - Reguliuojamas aukščio, kokybiško plastiko porankiai. - Juosmens laikiklis su reguliuojamų aukščiu. - Reguliuojamas aukščio ir gylio sėdyne. - Poliruoto aliuminio žvaigždė. - Garantija: 5 metai - Atlaikomas svoris: 130 kg - Audinys atlaiko - 140 000 Martindeilo ciklus.

DĖMESIO!

Pretenzijos dėl mechaninių pažeidimų (įbrėžimų, įlenkimų, apmušalo sutepimo, trūkstamų detalių ir pan.) priimamos tik tuomet, jei prekė buvo nenaudota, nesurinkta ir nepradėta rinkti. Pretenzijos pateikiamos per 3 (tris) darbo dienas nuo prekės įteikimo Pirkėjui. Per tą laikotarpį Pirkėjas privalo išpakuoti prekę, išvynioti ir nuimti apsaugančius prekę elementus, siekiant įsitikinti ar nėra mechaninių pažeidimų. Aptikus tokius pažeidimus, Pirkėjas turi juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti Pardavėjui nuotraukas elektroniniu paštu, nurodytu Internetinės parduotuvės skyriuje „Kontaktai“.

Kėdės reguliavimo funkcijos (priklauso nuo parinktos komplektacijos)

Daugiau info
Kėdės aukščio reguliavimas. Standartinė biuro kėdės reguliavimo funkcija. Sėdynės gylio reguliavimas. Sinchroninis mechanizmas. Sinchroninis biuro kedės pasvirimas. Sinchroninis mechanizmas. Sinchroninio pasvirimo padėties fiksavimas. Juosmens aukščio palaikymo reguliavimas. Švelniai užapvalintas žemyn sėdynės kraštas. Reguliuojami porankiai. Reguliuojamas porankių aukštis. Ergonomiškai suformuotos minkštos kėdės dalys. Atlošo saugios fiksacijos funkcija „ANTI-SHOCK“.
525,00 €

Prašome pasirinkti prekės komplektaciją:

Prekę gali būti surinkta už papildomą mokestį ir gali būti vežame tik su specialiu transportu Vilniaus m. teritorijoje, arba specialiais atvejais už miesto ribų visoje Lietuvoje už 0,45 ct už km skaičiuojant kelią pirmyn ir atgal. Jeigu prekę nesurinkta , pakuotėje arba mažų gabaritų, mes galime ją siųsti su DPD už kur kas mažesnius įkainius, priklausomai nuo kilogramų ir kūbatūros.

* Privalomi laukeliai

525,00 €

Detalus aprašymas

 

- Nugaros atlošas ir galvos atrama pagaminta iš tinklelio.

- Sėdynė pagaminta iš  gobeleno arba natūralios odos.

- Svorį jaučiantis automatinis SYNCHRON mechanizmas.

- Reguliuojamas aukščio, kokybiško plastiko porankiai.

- Juosmens laikiklis su reguliuojamų aukščiu.

- Reguliuojamas aukščio ir gylio sėdyne.

- Poliruoto aliuminio žvaigždė.

- Garantija: 5 metai

- Atlaikomas svoris: 130 kg

- Audinys atlaiko - 140 000 Martindeilo ciklus.

 

Techniniai parametrai

Viso:

plotis

70 cm

aukštis

118-128 cm

Nugaros atlošas

aukštis

56 cm

Porankiai

aukštis (nuo sėdynės)

17,5-28 cm

Sėdynė

gylis

44-50 cm

aukštis

40-50 cm

Galvos atrama

aukštis

22 cm

Savybės

Prekė šiuo metu yra Tiekėjo sandėlyje |
Garantija 60 mėn.
Kėdės tipas Ergonomiška vadovo kėdė
Atlaikomas svoris Gamintojo rekomenduojamas atlaikomas svoris – iki 130 kg
Rekomenduojamas žmogaus ūgis Nuo 165 iki 175 cm, vidutinio ūgio žmonėms | Nuo 175 iki 180 cm, aukštiems žmonėms | Nuo 180 iki 185 cm, aukštiems žmonėms | Nuo 185 cm, labai aukštiems žmonėms |
Kėdės medžiaga Tinklelis
Kėdės mechanizmas Sinchroninis centrinės ašies svyravimo mechanizmas
Porankiai 1D, reguliuojami - aukštyn, žemyn
Nugaros atlošas Ergonomiškas iš tinklelio ir nugaros slanksteliams pritaikyto korpuso
Kėdės kryžmė Poliruoto aliuminio
Kėdės ratukai Paminkštinti guminiai ratukai
Kėdės sėdynė Minkšta pagaminta iš gobeleno.
Tiekėjas UNIQUE MEBLE (Lenkija)

Žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Šios prekės pristatymo terminas: 2-30 darbo dienų.

Pristatymo terminas priklauso nuo prekių likučio Pardavėjo sandėlyje. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Pirkėjas nedelsiant informuojamas elektroniniu paštu.  Tuo pačiu metu patikslinamas prekių pristatymo terminas.

Kai tik užsakymas bus paruoštas, nedelsiant informuosime Jus elektroniniu paštu bei telefonu. Prekę galite atsiimti iš mūsų sandėlio patys arba galime prekę pristatyti Jums per kurjerį per 2-3 darbo dienas.

Jei užsakytos prekės tam tikros savybės, specifikacijos ar spalvos nebegaminamos, informuojame Pirkėją apie pasikeitimus, bei siūlome pasirinktos prekės alternatyvas arba pinigų grąžinimą.

Bendra informacija apie pristatymo terminus, pristatymo būdus, pristatymo kainas, prekių priėmimo tvarką pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-paradvimo taisyklėse.

Ši prekė gali būti grąžinta per keturiolika dienų nenurodant priežasties. Šiai prekei yra taikoma Pirkėjo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties nenurodant priežasties (grąžinti Internetinėje parduotuvėje pirktą kokybišką prekę).

Ši prekė yra standartinės komplektacijos ir nėra gaminama pagal Pirkėjo asmeninius pasirinkimus. Pirkėjas turi teisę atsisakyti Sutarties (grąžinti kokybišką prekę), pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo daikto pristatymo dienos.

Bendra informacija apie kokybiškų bei nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygas pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-pardavimo taisyklėse.

Apžvalgos

Įvertinkite prekę

Dabar vertinate: Ergonominė kėdė SPINELLY (tinklelis)

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kokybė
Kaina
Reikšmė