Daugiau peržiūrų

  • Balansinė kėdė, darbui stovint SITOOL-304
  • hover

Balansinė kėdė, darbui stovint SITOOL-304

Dėl prekės prašome teirautis

Prekės kodas:SITOOL-304

Įvertinkite šią prekę

Trumpas aprašymas

Ergonomiška balansinė kėdė, kuri padės Jums sėdėti taisyklingai bei natūraliai.Kėdė stimuliuoja nugaros raumenis, kurie užtikrina taisyklingą sėdėjimo padėtį ir mažina nugaros skausmą.Sėdynė pagaminta iš labai patvaraus apmušalo, atsparumas dėvėjimuisi yra 140 000 pagal Martindale skalę.


DĖMESIO!

Pretenzijos dėl mechaninių pažeidimų (įbrėžimų, įlenkimų, apmušalo sutepimo, trūkstamų detalių ir pan.) priimamos tik tuomet, jei prekė buvo nenaudota, nesurinkta ir nepradėta rinkti. Pretenzijos pateikiamos per 3 (tris) darbo dienas nuo prekės įteikimo Pirkėjui. Per tą laikotarpį Pirkėjas privalo išpakuoti prekę, išvynioti ir nuimti apsaugančius prekę elementus, siekiant įsitikinti ar nėra mechaninių pažeidimų. Aptikus tokius pažeidimus, Pirkėjas turi juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti Pardavėjui nuotraukas elektroniniu paštu, nurodytu Internetinės parduotuvės skyriuje „Kontaktai“.

Kėdės reguliavimo funkcijos (priklauso nuo parinktos komplektacijos)

Daugiau info
Kėdės aukščio reguliavimas. Standartinė biuro kėdės reguliavimo funkcija. Švelniai užapvalintas žemyn sėdynės kraštas. Ergonomiškai suformuotos minkštos kėdės dalys.
199,00 €

Prašome pasirinkti prekės komplektaciją:

Jeigu prekę nesurinkta, gamintojo pakuotėje arba mažų gabaritų, mes galime ją siųsti su kurjeriu už kur kas mažesnius įkainius. Kaina formuojama atsižvelgiant į Siuntos kompanijos įkainius. Tai priklauso nuo siuntos svorio ir gabaritų. Prekę gali būti surinkta už papildomą mokestį ir gali būti vežame tik su specialiu transportu Vilniaus m. teritorijoje, arba specialiais atvejais už miesto ribų visoje Lietuvoje už 0,45 ct už km skaičiuojant kelią pirmyn ir atgal.

* Privalomi laukeliai

199,00 €

Detalus aprašymas

-Sėdynės aukščio reguliavimas

- Rėmas pagamintas iš polypropeleno

- Elastomero pagrindas užtikrina maksimalų sukibimą su bet kokiu pagrindu

- Sėdynė yra apvilkta kvėpuojančiu audiniu

- Garantija 24 mėn.

Techninė specifikacija

viso

Aukštis

 64,5-89 cm

video

Savybės

Prekė šiuo metu yra Pardavėjo ekspozicijoje |
Garantija 24 mėn.
Kėdės tipas Balansinė kėdė, darbui stovint
Atlaikomas svoris Gamintojo rekomenduojamas atlaikomas svoris – iki 130 kg
Rekomenduojamas žmogaus ūgis Nuo 155 iki 165 cm, žemo ūgio žmonėms | Nuo 165 iki 175 cm, vidutinio ūgio žmonėms | Nuo 175 iki 180 cm, aukštiems žmonėms | Nuo 180 iki 185 cm, aukštiems žmonėms | Nuo 185 cm, labai aukštiems žmonėms |
Kėdės medžiaga Gobelenas
Kėdės mechanizmas Balansinis su sėdynės aukščio reguliavimu
Porankiai Be porankių
Kėdės kryžmė Polipropileno sustiprinta stiklo pluoštu
Kėdės ratukai Nėra
Kėdės sėdynė Sėdynė yra apvilkta kvėpuojančiu audiniu
Tiekėjas UNIQUE MEBLE (Lenkija)

Žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Šios prekės pristatymo terminas: 2-30 darbo dienų.

Pristatymo terminas priklauso nuo prekių likučio Pardavėjo sandėlyje. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Pirkėjas nedelsiant informuojamas elektroniniu paštu.  Tuo pačiu metu patikslinamas prekių pristatymo terminas.

Kai tik užsakymas bus paruoštas, nedelsiant informuosime Jus elektroniniu paštu bei telefonu. Prekę galite atsiimti iš mūsų sandėlio patys arba galime prekę pristatyti Jums per kurjerį per 2-3 darbo dienas.

Jei užsakytos prekės tam tikros savybės, specifikacijos ar spalvos nebegaminamos, informuojame Pirkėją apie pasikeitimus, bei siūlome pasirinktos prekės alternatyvas arba pinigų grąžinimą.

Bendra informacija apie pristatymo terminus, pristatymo būdus, pristatymo kainas, prekių priėmimo tvarką pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-paradvimo taisyklėse.

Ši prekė gali būti grąžinta per keturiolika dienų nenurodant priežasties. Šiai prekei yra taikoma Pirkėjo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties nenurodant priežasties (grąžinti Internetinėje parduotuvėje pirktą kokybišką prekę).

Ši prekė yra standartinės komplektacijos ir nėra gaminama pagal Pirkėjo asmeninius pasirinkimus. Pirkėjas turi teisę atsisakyti Sutarties (grąžinti kokybišką prekę), pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo daikto pristatymo dienos.

Bendra informacija apie kokybiškų bei nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygas pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-pardavimo taisyklėse.

Apžvalgos

Įvertinkite prekę

Dabar vertinate: Balansinė kėdė, darbui stovint SITOOL-304

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kokybė
Kaina
Reikšmė