Daugiau peržiūrų

  • Ergonominė darbo kėdė, FOX
  • hover

Ergonominė darbo kėdė FOX

Dėl prekės prašome teirautis

Prekės kodas:FOX W-153a

Įvertinkite šią prekę

Trumpas aprašymas

- TILT mechanizmas, galimybė laisvai svyruoti arba užfiksuoti vienoje pozicijoje - Porankiai yra pagaminti iš metalo su aukštos kokybės plastikiniais paminkštintais padukais - Kėdės sėdinė pagaminta iš gobeleno medžiagos ir nugarėlė gobelenas su tinkleliu - Kontūrinė juosmens atrama, skirta užtikrinti tinkamą nugaros laikysena - kėdės žvaigždė pagaminta iš metalo, baltos spalvos - Atlaikomas Svoris 130 kg - Kėdės Svoris 15 kg Produktas atitinka standartus: PN-EN 1335-1: 2004 PN-EN 1335-2: 2009 PN-EN 1335-3: 2009

DĖMESIO!

Pretenzijos dėl mechaninių pažeidimų (įbrėžimų, įlenkimų, apmušalo sutepimo, trūkstamų detalių ir pan.) priimamos tik tuomet, jei prekė buvo nenaudota, nesurinkta ir nepradėta rinkti. Pretenzijos pateikiamos per 3 (tris) darbo dienas nuo prekės įteikimo Pirkėjui. Per tą laikotarpį Pirkėjas privalo išpakuoti prekę, išvynioti ir nuimti apsaugančius prekę elementus, siekiant įsitikinti ar nėra mechaninių pažeidimų. Aptikus tokius pažeidimus, Pirkėjas turi juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti Pardavėjui nuotraukas elektroniniu paštu, nurodytu Internetinės parduotuvės skyriuje „Kontaktai“.

Kėdės reguliavimo funkcijos (priklauso nuo parinktos komplektacijos)

Daugiau info
Kėdės aukščio reguliavimas. Standartinė biuro kėdės reguliavimo funkcija. Tiltinis mechanizmas. Centrinės ašies kėdės svyravimas. Fiksuojama tik  viena darbinė kėdės padėtis. Centrinės ašies kėdės svyravimas. Kėdės atsilošimo tamprumo reguliavimas. Juosmens srities palaikymo išlinkimo reguliavimas. Švelniai užapvalintas žemyn sėdynės kraštas. Ergonomiškai suformuotos minkštos kėdės dalys. Nereguliuojami kėdės porankiai. Tiltinis kėdės mechanizmas su priekinės ašies svyravimu. Kėdės aukščio reguliavimas. Standartinė biuro kėdės reguliavimo funkcija. Priekinės ašies tiltinis mechanizmas. Priekinės ašies svyravimas – atsilošimas. Priekinės ašies svyravimo tiltinis mechanizmas. Atsilošimo tamprumo reguliavimas.
128,00 €

Prašome pasirinkti prekės komplektaciją:

Jeigu prekę nesurinkta, gamintojo pakuotėje arba mažų gabaritų, mes galime ją siųsti su kurjeriu už kur kas mažesnius įkainius. Kaina formuojama atsižvelgiant į Siuntos kompanijos įkainius. Tai priklauso nuo siuntos svorio ir gabaritų. Prekę gali būti surinkta už papildomą mokestį ir gali būti vežame tik su specialiu transportu Vilniaus m. teritorijoje, arba specialiais atvejais už miesto ribų visoje Lietuvoje už 0,45 ct už km skaičiuojant kelią pirmyn ir atgal.

* Privalomi laukeliai

128,00 €

Detalus aprašymas

- TILT mechanizmas, galimybė laisvai svyruoti arba užfiksuoti vienoje pozicijoje

- Porankiai yra pagaminti iš metalo su aukštos kokybės plastikiniais paminkštintais padukais

- Kėdės sėdinė pagaminta iš gobeleno medžiagos ir nugarėlė gobelenas su tinkleliu

- Kontūrinė juosmens atrama, skirta užtikrinti tinkamą nugaros laikysena

- kėdės žvaigždė pagaminta iš metalo,  baltos spalvos

- Atlaikomas Svoris 130 kg

- Kėdės Svoris 15 kg

Produktas atitinka standartus:

PN-EN 1335-1: 2004

PN-EN 1335-2: 2009

PN-EN 1335-3: 2009

 

Techniniai Parametrai

Viso:

Plotis

58 cm

Aukštis

109-117cm

Nugaros Atlošas:

Plotis

48 cm

Aukštis

67 cm

Porankiai:

Aukštis (Nuo sėdynės)

19 cm

Sėdinė:

Gylis

48 cm

Plotis

48 cm

Aukštis

43-51 cm

Savybės

Garantija 24 mėn.
Kėdės tipas Ergonomiška darbo kėdė
Atlaikomas svoris Gamintojo rekomenduojamas atlaikomas svoris – iki 130 kg
Rekomenduojamas žmogaus ūgis Nuo 165 iki 175 cm, vidutinio ūgio žmonėms |
Kėdės medžiaga Tinklelis/Gobelenas
Kėdės mechanizmas Tiltinis centrinės ašies svyravimo mechanizmas
Porankiai Nereguliuojami dažyto metalo su plastikiniais padukais
Nugaros atlošas Pagaminta iš tinklelio su gobelenu
Kėdės kryžmė Plieninė dažyta
Kėdės ratukai Standartiniai kieti plastikiniai ratukai
Kėdės sėdynė pagaminta iš gobeleno
Tiekėjas UNIQUE MEBLE (Lenkija)

Žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Šios prekės pristatymo terminas: 2-30 darbo dienų.

Pristatymo terminas priklauso nuo prekių likučio Pardavėjo sandėlyje. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Pirkėjas nedelsiant informuojamas elektroniniu paštu.  Tuo pačiu metu patikslinamas prekių pristatymo terminas.

Kai tik užsakymas bus paruoštas, nedelsiant informuosime Jus elektroniniu paštu bei telefonu. Prekę galite atsiimti iš mūsų sandėlio patys arba galime prekę pristatyti Jums per kurjerį per 2-3 darbo dienas.

Jei užsakytos prekės tam tikros savybės, specifikacijos ar spalvos nebegaminamos, informuojame Pirkėją apie pasikeitimus, bei siūlome pasirinktos prekės alternatyvas arba pinigų grąžinimą.

Bendra informacija apie pristatymo terminus, pristatymo būdus, pristatymo kainas, prekių priėmimo tvarką pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-paradvimo taisyklėse.

Ši prekė gali būti grąžinta per keturiolika dienų nenurodant priežasties. Šiai prekei yra taikoma Pirkėjo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties nenurodant priežasties (grąžinti Internetinėje parduotuvėje pirktą kokybišką prekę).

Ši prekė yra standartinės komplektacijos ir nėra gaminama pagal Pirkėjo asmeninius pasirinkimus. Pirkėjas turi teisę atsisakyti Sutarties (grąžinti kokybišką prekę), pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo daikto pristatymo dienos.

Bendra informacija apie kokybiškų bei nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygas pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-pardavimo taisyklėse.

Apžvalgos

Įvertinkite prekę

Dabar vertinate: Ergonominė darbo kėdė FOX

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kokybė
Kaina
Reikšmė