47% off

Daugiau peržiūrų

  • Odinė vadovo kėdė CH-421, su mediniais porankiais
  • hover
  • Odinė vadovo kėdė CH-421, su mediniais porankiais
  • Odinė vadovo kėdė CH-421, su mediniais porankiais
  • Odinė vadovo kėdė CH-421, su mediniais porankiais
  • Odinė vadovo kėdė CH-421, su mediniais porankiais
  • Odinė vadovo kėdė CH-421, su mediniais porankiais

Odinė vadovo kėdė CH-421, su mediniais porankiais (maksimali apkrova 100 kg) naudota prekė

Prekę turime prekyboje: 1 Vnt.

Prekės kodas:CH-421

Įvertinkite šią prekę

Sena Kaina su PVM: 380,00 €

Special Price 200,00 €

Trumpas aprašymas

Vadovo kėdė CH-421 yra pagaminta iš natūralios odos ir jos porankiai iš natūralaus medžio. Kėdė taip pat turi tiltinį svyravimo mechanizmą ir aukščio reguliavimą.

Naudota prekė

DĖMESIO!

Pretenzijos dėl mechaninių pažeidimų (įbrėžimų, įlenkimų, apmušalo sutepimo, trūkstamų detalių ir pan.) priimamos tik tuomet, jei prekė buvo nenaudota, nesurinkta ir nepradėta rinkti. Pretenzijos pateikiamos per 3 (tris) darbo dienas nuo prekės įteikimo Pirkėjui. Per tą laikotarpį Pirkėjas privalo išpakuoti prekę, išvynioti ir nuimti apsaugančius prekę elementus, siekiant įsitikinti ar nėra mechaninių pažeidimų. Aptikus tokius pažeidimus, Pirkėjas turi juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti Pardavėjui nuotraukas elektroniniu paštu, nurodytu Internetinės parduotuvės skyriuje „Kontaktai“.

Kėdės reguliavimo funkcijos (priklauso nuo parinktos komplektacijos)

Daugiau info
Švelniai užapvalintas žemyn sėdynės kraštas. Porankiai su minkštais padukais. Ergonomiškai suformuotos minkštos kėdės dalys. Nereguliuojami kėdės porankiai. Tiltinis kėdės mechanizmas su priekinės ašies svyravimu. Kėdės aukščio reguliavimas. Standartinė biuro kėdės reguliavimo funkcija. Priekinės ašies tiltinis mechanizmas. Priekinės ašies svyravimas – atsilošimas. Priekinės ašies svyravimo tiltinis mechanizmas. Atsilošimo tamprumo reguliavimas.

Savybės

Garantija Naudotiems baldams garantija netaikoma
Kėdės tipas Vadovo kėdė
Atlaikomas svoris Gamintojo rekomenduojamas atlaikomas svoris – iki 150 kg
Rekomenduojamas žmogaus ūgis Nuo 175 iki 180 cm, aukštiems žmonėms | Nuo 185 cm, labai aukštiems žmonėms |
Kėdės medžiaga Natūrali oda
Kėdės mechanizmas Tiltinis centrinės ašies svyravimo mechanizmas
Porankiai Nereguliuojami, natūralaus medžio
Nugaros atlošas Natūralios odos.
Kėdės kryžmė Plieninė su natūralaus medžio uždanga
Kėdės ratukai Paminkštinti gumuoti ratukai
Kėdės sėdynė Natūralios odos.
Gamintojas CHAIRMAN (Rusija)

Žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Šios prekės pristatymo terminas: 2-30 darbo dienų.

Pristatymo terminas priklauso nuo prekių likučio Pardavėjo sandėlyje. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Pirkėjas nedelsiant informuojamas elektroniniu paštu.  Tuo pačiu metu patikslinamas prekių pristatymo terminas.

Kai tik užsakymas bus paruoštas, nedelsiant informuosime Jus elektroniniu paštu bei telefonu. Prekę galite atsiimti iš mūsų sandėlio patys arba galime prekę pristatyti Jums per kurjerį per 2-3 darbo dienas.

Jei užsakytos prekės tam tikros savybės, specifikacijos ar spalvos nebegaminamos, informuojame Pirkėją apie pasikeitimus, bei siūlome pasirinktos prekės alternatyvas arba pinigų grąžinimą.

Bendra informacija apie pristatymo terminus, pristatymo būdus, pristatymo kainas, prekių priėmimo tvarką pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-paradvimo taisyklėse.

Ši prekė gali būti grąžinta per keturiolika dienų nenurodant priežasties. Šiai prekei yra taikoma Pirkėjo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties nenurodant priežasties (grąžinti Internetinėje parduotuvėje pirktą kokybišką prekę).

Ši prekė yra standartinės komplektacijos ir nėra gaminama pagal Pirkėjo asmeninius pasirinkimus. Pirkėjas turi teisę atsisakyti Sutarties (grąžinti kokybišką prekę), pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo daikto pristatymo dienos.

Bendra informacija apie kokybiškų bei nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygas pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-pardavimo taisyklėse.

Apžvalgos

Įvertinkite prekę

Dabar vertinate: Odinė vadovo kėdė CH-421, su mediniais porankiais (maksimali apkrova 100 kg) naudota prekė

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kokybė
Kaina
Reikšmė