10% off

Daugiau peržiūrų

  • Vadovo kėdė Chairman 503
  • Vadovo kėdė Chairman 503
  • Vadovo kėdė Chairman 503
  • Vadovo kėdė Chairman 503
  • Vadovo kėdė Chairman 503

Odinė vadovo kėdė Chairman 503 (maksimali apkrova 150 kg)

Prekę turime prekyboje

Prekės kodas:CH-503

Įvertinkite šią prekę

Trumpas aprašymas

Vadovo kėdė Chairman 503 tai labai stipri kėdė tinkanti didelėms žmonėms. Maksimalus patogumas ir prestižinis lakuotos medienos bei tikros odos derinys. Atlaiko net 180 kg. Gražus ir kokybiškas natūralios odos apmušalas, puiki plieninė žvaigždė apgaubta lakuotu medžiu ir patogūs lakuoto medžio porankiai aptraukti natūralia oda. Ši prabangi kėdė suteiks Jums tikro vadovo jausmą.

DĖMESIO!

Pretenzijos dėl mechaninių pažeidimų (įbrėžimų, įlenkimų, apmušalo sutepimo, trūkstamų detalių ir pan.) priimamos tik tuomet, jei prekė buvo nenaudota, nesurinkta ir nepradėta rinkti. Pretenzijos pateikiamos per 3 (tris) darbo dienas nuo prekės įteikimo Pirkėjui. Per tą laikotarpį Pirkėjas privalo išpakuoti prekę, išvynioti ir nuimti apsaugančius prekę elementus, siekiant įsitikinti ar nėra mechaninių pažeidimų. Aptikus tokius pažeidimus, Pirkėjas turi juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti Pardavėjui nuotraukas elektroniniu paštu, nurodytu Internetinės parduotuvės skyriuje „Kontaktai“.

Kėdės reguliavimo funkcijos (priklauso nuo parinktos komplektacijos)

Daugiau info
Porankiai su minkštais padukais. Ergonomiškai suformuotos minkštos kėdės dalys. Nereguliuojami kėdės porankiai. Tiltinis kėdės mechanizmas su priekinės ašies svyravimu. Kėdės aukščio reguliavimas. Standartinė biuro kėdės reguliavimo funkcija. Priekinės ašies tiltinis mechanizmas. Priekinės ašies svyravimas – atsilošimas. Priekinės ašies svyravimo tiltinis mechanizmas. Atsilošimo tamprumo reguliavimas.

Sena Kaina su PVM: 510,00 €

Special Price 460,00 €

Prašome pasirinkti prekės komplektaciją:

Jeigu prekė nesurinkta, gamintojo pakuotėje arba mažų gabaritų, mes galime ją siųsti su kurjeriu už kur kas mažesnius įkainius. Kaina formuojama atsižvelgiant į Siuntos kompanijos įkainius. Tai priklauso nuo siuntos svorio ir gabaritų. Prekę gali būti surinkta už papildomą mokestį ir gali būti vežame tik su specialiu transportu Vilniaus m. teritorijoje, arba specialiais atvejais už miesto ribų visoje Lietuvoje už 0,45 ct už km skaičiuojant kelią pirmyn ir atgal.

* Privalomi laukeliai

Sena Kaina su PVM: 510,00 €

Special Price 460,00 €

Up-Sell Products

Savybės

Garantija 24 mėn.
Kėdės tipas Vadovo kėdė
Atlaikomas svoris Gamintojo rekomenduojamas atlaikomas svoris – iki 180 kg
Rekomenduojamas žmogaus ūgis Nuo 185 cm, labai aukštiems žmonėms |
Kėdės medžiaga Natūrali oda
Kėdės mechanizmas Priekinės ašies svyravimo tiltinis mechanizmas. Atsilošimo tamprumo reguliavimas.
Porankiai Nereguliuojami, natūralios odos
Nugaros atlošas Malonus ir kokybiškas eko odos atlošas.
Kėdės kryžmė Plieninė su natūralaus medžio uždanga
Kėdės ratukai Didesnio diametro kieti ratukai
Kėdės sėdynė Sėdimosios dalies plotis - 64 cm, gylis - 57 cm.
Tiekėjas CHAIRMAN (Rusija)

Žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Šios prekės pristatymo terminas: 2-30 darbo dienų.

Pristatymo terminas priklauso nuo prekių likučio Pardavėjo sandėlyje. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Pirkėjas nedelsiant informuojamas elektroniniu paštu.  Tuo pačiu metu patikslinamas prekių pristatymo terminas.

Kai tik užsakymas bus paruoštas, nedelsiant informuosime Jus elektroniniu paštu bei telefonu. Prekę galite atsiimti iš mūsų sandėlio patys arba galime prekę pristatyti Jums per kurjerį per 2-3 darbo dienas.

Jei užsakytos prekės tam tikros savybės, specifikacijos ar spalvos nebegaminamos, informuojame Pirkėją apie pasikeitimus, bei siūlome pasirinktos prekės alternatyvas arba pinigų grąžinimą.

Bendra informacija apie pristatymo terminus, pristatymo būdus, pristatymo kainas, prekių priėmimo tvarką pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-paradvimo taisyklėse.

Ši prekė gali būti grąžinta per keturiolika dienų nenurodant priežasties. Šiai prekei yra taikoma Pirkėjo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties nenurodant priežasties (grąžinti Internetinėje parduotuvėje pirktą kokybišką prekę).

Ši prekė yra standartinės komplektacijos ir nėra gaminama pagal Pirkėjo asmeninius pasirinkimus. Pirkėjas turi teisę atsisakyti Sutarties (grąžinti kokybišką prekę), pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo daikto pristatymo dienos.

Bendra informacija apie kokybiškų bei nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygas pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-pardavimo taisyklėse.

Apžvalgos

Įvertinkite prekę

Dabar vertinate: Odinė vadovo kėdė Chairman 503 (maksimali apkrova 150 kg)

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kokybė
Kaina
Reikšmė