47% off

Daugiau peržiūrų

 • hover

Vadovo darbo kėdė, natūrali oda CH-480, biežinė (maksimali apkrova 110 kg) naudota prekė

Prekę turime prekyboje: 1 Vnt.

Prekės kodas:Ch-480 biezine

Įvertinkite šią prekę

Sena Kaina su PVM: 449,00 €

Special Price 240,00 €

Trumpas aprašymas

Vadovo kėdė, biežinės spalvos, natūrali oda. Stilingas, neįprastas kėdės lyderis. Horizontalus geometrinis modelis yra efektyviai apšviestas chromuotais konstrukciniais elementais, o aukšta ergonomika yra pasiekta dėl anatominės formos ir puikaus multiblokinio mechanizmo.

Naudota prekė

 

DĖMESIO!

Pretenzijos dėl mechaninių pažeidimų (įbrėžimų, įlenkimų, apmušalo sutepimo, trūkstamų detalių ir pan.) priimamos tik tuomet, jei prekė buvo nenaudota, nesurinkta ir nepradėta rinkti. Pretenzijos pateikiamos per 3 (tris) darbo dienas nuo prekės įteikimo Pirkėjui. Per tą laikotarpį Pirkėjas privalo išpakuoti prekę, išvynioti ir nuimti apsaugančius prekę elementus, siekiant įsitikinti ar nėra mechaninių pažeidimų. Aptikus tokius pažeidimus, Pirkėjas turi juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti Pardavėjui nuotraukas elektroniniu paštu, nurodytu Internetinės parduotuvės skyriuje „Kontaktai“.

Kėdės reguliavimo funkcijos (priklauso nuo parinktos komplektacijos)

Daugiau info
Priekinės ašies svyravimo - multiblokinis kėdės mechanizmas. Kėdės aukščio reguliavimas. Standartinė biuro kėdės reguliavimo funkcija. Multiblokinis mechanizmas su centrinės ašies svyravimu. Šis mechanizmas leidžia fiksuoti kėdės atsilošimą bet kurioje padėtyje. Priekinės ašies multiblokinis mechanizmas. Priekinės ašies svyravimas – atsilošimas. Ergonomiškai suformuotos minkštos kėdės dalys. Atlošo saugios fiksacijos funkcija „ANTI-SHOCK“. Nereguliuojami kėdės porankiai.

Savybės

Garantija 24 mėn.
Kėdės tipas Vadovo kėdė
Atlaikomas svoris Gamintojo rekomenduojamas atlaikomas svoris – iki 120 kg
Rekomenduojamas žmogaus ūgis Nuo 175 iki 180 cm, aukštiems žmonėms | Nuo 180 iki 185 cm, aukštiems žmonėms | Nuo 185 cm, labai aukštiems žmonėms |
Kėdės medžiaga Eko-oda
Kėdės mechanizmas Multiblokinis priekinės ašies svyravimo mechanizmas
Porankiai Nereguliuojami, dirbtinės odos,paminkštinti
Kėdės kryžmė Plieninė, chromuota
Kėdės ratukai Paminkštinti gumuoti ratukai
Gamintojas CHAIRMAN (Rusija)

Žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Šios prekės pristatymo terminas: 2-30 darbo dienų.

Pristatymo terminas priklauso nuo prekių likučio Pardavėjo sandėlyje. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Pirkėjas nedelsiant informuojamas elektroniniu paštu.  Tuo pačiu metu patikslinamas prekių pristatymo terminas.

Kai tik užsakymas bus paruoštas, nedelsiant informuosime Jus elektroniniu paštu bei telefonu. Prekę galite atsiimti iš mūsų sandėlio patys arba galime prekę pristatyti Jums per kurjerį per 2-3 darbo dienas.

Jei užsakytos prekės tam tikros savybės, specifikacijos ar spalvos nebegaminamos, informuojame Pirkėją apie pasikeitimus, bei siūlome pasirinktos prekės alternatyvas arba pinigų grąžinimą.

Bendra informacija apie pristatymo terminus, pristatymo būdus, pristatymo kainas, prekių priėmimo tvarką pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-paradvimo taisyklėse.

Ši prekė gali būti grąžinta per keturiolika dienų nenurodant priežasties. Šiai prekei yra taikoma Pirkėjo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties nenurodant priežasties (grąžinti Internetinėje parduotuvėje pirktą kokybišką prekę).

Ši prekė yra standartinės komplektacijos ir nėra gaminama pagal Pirkėjo asmeninius pasirinkimus. Pirkėjas turi teisę atsisakyti Sutarties (grąžinti kokybišką prekę), pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo daikto pristatymo dienos.

Bendra informacija apie kokybiškų bei nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygas pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-pardavimo taisyklėse.

Priekinės ašies svyravimo - multiblokinis biuro kėdės mechanizmas.

Priekinės ašies svyravimo multiblokinis mechanizmas yra labai panašus į centrinės ašies svyravimo multiblokinį mechanizmą (sėdimoji dalis ir nugaros atlošas stabiliai sujungti tarpusavyje), bet turi ir savo pranašumų. Šio mechanizmo pranašumas – svyravimo ašis yra kėdės priekyje, tokiu būdu, svyruojant, kojos neatkeliamos nuo žemės. Šis mechanizmas paprastai turi dvi svirtis, - viena iš jų reguliuojamas kėdės aukštis, kita – kėdės pasvirimo kampas. Atsilenkimo padėtis fiksuojama (pasirinkti galima iš 3, 4 arba 5 darbo padėčių - priklausomai nuo kėdės modelio) arba atleidžiama – tuomet kėdė paliekama laisvai svyruoti. Atskira rankenėle po sėdyne pagal žmogaus kūno svorį reguliuojamas pasvirimo tamprumas. Dažnai tokie mechanizmai turi ir ‚anti-shock‘ funkciją, kuri neleidžia staigiu judesiu atstatyti kėdės į pradinę padėtį. Šio tipo mechanizmai labai dažnai naudojami vadovo kėdėse, kai darbas nėra intensyvus ir nėra poreikio turėti papildomų ergonominių reguliavimo funkcijų.

Standartinės multiblokinio (priekinės ašies svyravimo) mechanizmo funkcijos:
2-multiblokinis-mechanizmas-kedes-aukscio-reguliavimas
2

Priekinės ašies svyravimo - multiblokinis kėdės mechanizmas. Kėdės aukščio reguliavimas. Standartinė biuro kėdės reguliavimo funkcija.

Šis kėdės modelis yra aprūpintas pneumatiniu aukščio reguliavimo mechanizmu. Kėdės aukštis yra tinkamas, kai sėdinčiojo pėdos pilnai liečia žemę, o keliai yra kiek aukščiau nuo sėdėjimo atramos. Kėdė, kurios sėdynės aukštis reguliuojamas nuo 35 cm iki 48 cm matuojant nuo grindų, yra tinkama maždaug 95 % vartotojų. Sėdint tokioje kėdėje kojų pėdos laisvai ilsėsis ant grindų plokštumos, šlaunys horizontalioje padėtyje, o rankų padėtis bus stalo aukštyje. Pasirinkite kėdės aukštį tokį, kad kojų pėdos laisvai ilsėtųsi ant grindų plokštumos, - 90 laipsnių kampas per kelių sulenkimą yra komfortiškas ir užtikrina gerą kraujo apytaką.

11-multiblokinis-mechanizmas-priekines-asies-svyravimas
11

Priekinės ašies multiblokinis mechanizmas. Priekinės ašies svyravimas – atsilošimas.

Kėdės atsilošimo funkcija leidžia sumažinti nugaros raumenų ir stuburo sąnarių nuovargį, atpalaiduoja bei mažina nugaros įtampą. Svyravimo ašis yra priekinėje sėdynės dalyje, arti Jūsų kelių. Šiuo atvejų pėdos nepakyla nuo grindų, o nugara ir galva nusileidžia žemiau nei kėdėse su centrine svyravimo ašimi. Ši savybė leis Jums atsilošti ir svyruoti neprarandant kūno palaikymo.

12-multiblokinis-mechanizmas-atsilosimo-padeties-fiksavimas
12

Multiblokinis mechanizmas su priekinės ašies svyravimu. Šis mechanizmas leidžia fiksuoti kėdės atsilošimą keliose padėtyse.

Atsilenkimo padėtis fiksuojama (pasirinkti galima keletą skirtingo pasvirimo kampo užfiksuotų darbo padėčių) arba atleidžiama – tuomet kėdė paliekama laisvai svyruoti. Užfiksuokite kėdę pozicijoje kuri yra Jums patogiausia, arba palikite kėdę judėti laisvai.

13-multiblokinis-mechanizmas-atsilosimo-tamprumo-reguliavimas
13

Priekinės ašies multiblokinis mechanizmas. Atsilošimo tamprumo reguliavimas.

Atsilošimo tamprumas reguliuojamas tam kad skirtingo svorio žmonės galėtų rasti patogiausią natūralią pasvirimo būseną. Tai būna, kai kėdės atlošas gerai prilaiko nugarą, neleidžiant staigiai pasvirti atgal ir, tuo pačiu metu nestumia per jėgą į priekį, žmogui grįžtant į vertikalią padėtį.

29-svyravimo-mechanizmo-Anti-Shock-funkcija
29

Svyravimo mechanizmo „Anti-shock“ funkcija.

Kėdės mechanizmas su „Anti-shock“ funkciją neleidžia staigiu judesiu atstatyti kėdės į pradinę padėtį tuo atveju, kai prieš tai užfiksuotas kėdės atsilošimo kampas (pasvyrimo padėtis) atrakinamas ir žmogus grįžta į vertikaliąją padėtį.

Papildomos, gamintojo dažniausiai numatytos, kėdžių su šiuo mechanizmu reguliavimo funkcijos arba savybės (gali priklausyti nuo modelio ir parinktos komplektacijos):
30-nereguliuojami-kedes-porankiai
30

Nereguliuojami kėdės porankiai.

Porankiai prideda patogumo vengiant pečių bei kaklo skausmų, nuo rankų nuimant krūvį. Jie taip pat padeda išvengti raumenų skausmo.

26-porankiai-su-minkstais-padukais
26

Porankiai su minkštais padukais.

Porankiai su minkštais padukais padeda išvengti nemalonaus spaudimo dilbių ir alkūnių apatinėje dalyje.

Daugiau informacijos apie biuro kėdžių reguliavimo funkcijas bei kėdžių mechanizmų skirtumus galite rasti paspaudžius žemiau pateiktas nuorodas.

Pagrindinės biuro kėdžių reguliavimo funkcijos:

Biuro kėdžių mechanizmų palyginimas:

Bendri biuro kėdžių naudojimo principai.

 • Kiekvienam vartotojui sėdynės aukštis ir gylis turi būti nustatytas, kad būtų užimtas kuo didesnis (visas) jo sėdimas plotas. Tik tokiu atveju yra užtikrinamas teisingas nugaros palaikymas.
 • Nugaros atlošas turi visuomet būti prigludęs, ir palaikyti nugarą. Ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į juosmens srities palaikymo dalį.
 • Ilgai sėdint, rekomenduojama dažnai keisti sėdėjimo poziciją, pajudant kartu su visa kėde.
MECHANIZMO TIPAS. Multiblokinis priekinės ašies biuro kėdės svyravimo mechanizmas su trims reguliavimo rankenomis A, B ir C.
kedes reguliavimas

Rankena A (rodyklė A). Kėdės aukščio reguliavimas.

 • Atsisėskite ant sėdynės. Pakelkite rankenėlę į viršų (pasukite rankenėlę prieš laikrodžio rodyklę), kėdės aukštis iš lėto sumažės;
 • Atsistokite. Pakelkite rankenėlę į viršų (pasukite rankenėlę prieš laikrodžio rodyklę), kėdės aukštis iš lėto padidės.
 • Atleiskite rankenėlę pageidaujamame aukštyje, kėdės aukštis bus užfiksuotas.

Rankena B (rodyklė B). Kėdės pasvirimo kampo reguliavima.

 • Įjunkite mechanizmo svyravimą pakeldami rankenėlę į viršų (pasukdami rankenėlę prieš laikrodžio rodyklę).
 • Atsiloškite iki pageidaujamo kėdės pasvirimo kampo. Užfiksuokite kėdę vienoje iš 4 pozicijų pasukdami rankenėlę pagal laikrodžio rodyklę.
 • Pakelkite rankenėlę į viršų (pasukite rankenėlę prieš laikrodžio rodyklę), su nugara švelniai paspauskite atlošą ir tuomet grįžkite į pradinę padėti.
 • Išjunkite (užfiksuokite) Multiblokinį mechanizmą nuleisdami rankenėlę žemyn (pasukdami rankenėlę pagal laikrodžio rodyklę).

Rankena C (rodyklė C). Svyravimo tamprumo reguliavimas.

 • Atsukant rankenėlę, sumažinama kėdės pasvirimo jėga - toks nustatymas labiau tinka mažesnio svorio žmonėms.
 • Prisukant rankenėlę, padidinama kėdės pasvirimo jėga - šis nustatymas labiau tinka didesnio svorio žmonėms.

Daugiau informacijos apie biuro kėdžių reguliavimo funkcijas bei kėdžių mechanizmų skirtumus galite rasti paspaudžius žemiau pateiktas nuorodas.

Pagrindinės biuro kėdžių reguliavimo funkcijos:

Biuro kėdžių mechanizmų palyginimas:

Apžvalgos

Įvertinkite prekę

Dabar vertinate: Vadovo darbo kėdė, natūrali oda CH-480, biežinė (maksimali apkrova 110 kg) naudota prekė

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kokybė
Kaina
Reikšmė