Daugiau peržiūrų

Vaikiška ergonominė kėdė ROOKE (maksimali apkrova 100 kg)

Prekę turime prekyboje

Prekės kodas:rookee

Įvertinkite šią prekę

Trumpas aprašymas

Ergonominė vaikiška kėdė ROOKEE su daugybe reguliavimų gali prisitaikyti prie įvairių aukščio stalų. Šis kėdės modelis leis Jūsų vaikui visada turėti tinkama atramą kojoms padėti. Yra įrodyta, kad taisyklinga vaiko sėdėsena ir nugaros apsaugojimas nuo įtampos yra užtikrinami tik tuomet, kai vaikas gali atsiremti nugara bei juosmeniu į kėdės atlošą, turėdama gerą atramą kojoms. ROKEE kėdės reguliavimo funkcijos yra tokios: sėdynės aukščio ir gylio reguliavimas, atlošo aukščio reguliavimas, porankių aukščio ir gylio reguliavimai. Sėdynė ir atlošas aptraukti aukštos kokybės sintetiniu audiniu. Porankiai pagaminti iš aukštos kokybės plastiko. Pagrindas pagamintas iš tvirto balto plastiko. Prie kėdės pagrindo pritvirtinta patogi plastikinė kojų atrama. Gamintojas suteikia 2 metų garantiją. Leidžiama maksimali apkrova: 100 kg.


DĖMESIO!

Pretenzijos dėl mechaninių pažeidimų (įbrėžimų, įlenkimų, apmušalo sutepimo, trūkstamų detalių ir pan.) priimamos tik tuomet, jei prekė buvo nenaudota, nesurinkta ir nepradėta rinkti. Pretenzijos pateikiamos per 3 (tris) darbo dienas nuo prekės įteikimo Pirkėjui. Per tą laikotarpį Pirkėjas privalo išpakuoti prekę, išvynioti ir nuimti apsaugančius prekę elementus, siekiant įsitikinti ar nėra mechaninių pažeidimų. Aptikus tokius pažeidimus, Pirkėjas turi juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti Pardavėjui nuotraukas elektroniniu paštu, nurodytu Internetinės parduotuvės skyriuje „Kontaktai“.

Kėdės reguliavimo funkcijos (priklauso nuo parinktos komplektacijos)

Daugiau info
Kėdės aukščio reguliavimas. Standartinė biuro kėdės reguliavimo funkcija. Nugaros atlošo aukščio reguliavimas. Sėdynės gylio reguliavimas. Reguliuojami porankiai. Reguliuojamas porankių aukštis. Reguliuojami porankiai. Paduko reguliavimo pirmyn ir atgal funkciją.
245,00 €

Prašome pasirinkti prekės komplektaciją:

Jeigu prekė nesurinkta, gamintojo pakuotėje arba mažų gabaritų, mes galime ją siųsti su kurjeriu už kur kas mažesnius įkainius. Kaina formuojama atsižvelgiant į Siuntos kompanijos įkainius. Tai priklauso nuo siuntos svorio ir gabaritų. Prekę gali būti surinkta už papildomą mokestį ir gali būti vežame tik su specialiu transportu Vilniaus m. teritorijoje, arba specialiais atvejais už miesto ribų visoje Lietuvoje už 0,45 ct už km skaičiuojant kelią pirmyn ir atgal.

* Privalomi laukeliai

245,00 €

Savybės

Garantija 24 mėn.
Kėdės tipas Vaikiška ergonominė kėdė
Atlaikomas svoris Gamintojo rekomenduojamas atlaikomas svoris – iki 100 kg
Rekomenduojamas žmogaus ūgis Iki 155 cm, vaikams arba labai žemo ūgio žmonėms |
Kėdės medžiaga Gobelenas
Porankiai 1D, reguliuojami - aukštyn, žemyn
Kėdės kryžmė Dvigubo nailono su vieta kojoms pasidėti
Gamintojas UNIQUE MEBLE (Lenkija)

Žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Apžvalgos

Įvertinkite prekę

Dabar vertinate: Vaikiška ergonominė kėdė ROOKE (maksimali apkrova 100 kg)

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kokybė
Kaina
Reikšmė