Daugiau peržiūrų

  • WORK (gobelenas)
  • hover

WORK (gobelenas)

Prekę turime prekyboje

Prekės kodas:WORK 1009M bl418

Įvertinkite šią prekę

Trumpas aprašymas

- Sėdynė ir atlošas, padengti švelniu, kvėpuojančiu audiniu - SYNCHRON mechanizmas - Reguliuojami porankiai (aukštyn žemyn) - Porankiai iš plastiko su minkštu PU padu - 2 metų garantija - Maksimali apkrova 130 kg

DĖMESIO!

Pretenzijos dėl mechaninių pažeidimų (įbrėžimų, įlenkimų, apmušalo sutepimo, trūkstamų detalių ir pan.) priimamos tik tuomet, jei prekė buvo nenaudota, nesurinkta ir nepradėta rinkti. Pretenzijos pateikiamos per 3 (tris) darbo dienas nuo prekės įteikimo Pirkėjui. Per tą laikotarpį Pirkėjas privalo išpakuoti prekę, išvynioti ir nuimti apsaugančius prekę elementus, siekiant įsitikinti ar nėra mechaninių pažeidimų. Aptikus tokius pažeidimus, Pirkėjas turi juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti Pardavėjui nuotraukas elektroniniu paštu, nurodytu Internetinės parduotuvės skyriuje „Kontaktai“.

Kėdės reguliavimo funkcijos (priklauso nuo parinktos komplektacijos)

Daugiau info
Kėdės aukščio reguliavimas. Standartinė biuro kėdės reguliavimo funkcija. Sinchroninis mechanizmas. Sinchroninis biuro kedės pasvirimas. Sinchroninis mechanizmas. Sinchroninio pasvirimo padėties fiksavimas. Sinchroninis mechanizmas. Sinchroninio atsilošimo tamprumo reguliavimas. Švelniai užapvalintas žemyn sėdynės kraštas. Reguliuojami porankiai. Reguliuojamas porankių aukštis. Porankiai su minkštais padukais.
165,00 €

Prašome pasirinkti prekės komplektaciją:

Prekę gali būti surinkta už papildomą mokestį ir gali būti vežame tik su specialiu transportu Vilniaus m. teritorijoje, arba specialiais atvejais už miesto ribų visoje Lietuvoje už 0,45 ct už km skaičiuojant kelią pirmyn ir atgal. Jeigu prekę nesurinkta , pakuotėje arba mažų gabaritų, mes galime ją siųsti su DPD už kur kas mažesnius įkainius, priklausomai nuo kilogramų ir kūbatūros.

* Privalomi laukeliai

165,00 €

Detalus aprašymas

- Sėdynė ir atlošas, padengti švelniu, kvėpuojančiu audiniu

- SYNCHRON mechanizmas

- Reguliuojami porankiai (aukštyn žemyn)

- Porankiai iš plastiko su minkštu PU padu

- Kėdės žvaigždės pagrindas pagamintas iš tvirto plastiko (nailono)

- 2 metų garantija

- Maksimali apkrova 130 kg

 

Viso:

Gylis

64 cm

Plotis

67 cm

Aukštis

104-114 cm

Nugaros atlošas:

Plotis

37-45 cm

Aukštis

57 cm

Porankiai:

Porankių paviršius

25 cm x 8 cm

Aukštis

19-27 cm

Sėdynė

Gylis

46 cm

Plotis

40-50 cm

aukštis

47-57 cm

Savybės

Prekė šiuo metu yra Tiekėjo sandėlyje |
Garantija 24 mėn.
Kėdės tipas Darbo, kompiuterinė kėdė
Atlaikomas svoris Gamintojo rekomenduojamas atlaikomas svoris – iki 130 kg
Rekomenduojamas žmogaus ūgis Nuo 165 iki 175 cm, vidutinio ūgio žmonėms |
Kėdės spalva Juodas gobelenas
Kėdės medžiaga Gobelenas
Kėdės mechanizmas Sinchroninis centrinės ašies svyravimo mechanizmas
Porankiai 1D, reguliuojami - aukštyn, žemyn
Nugaros atlošas Atlošas padengtas švelniu, kvėpuojančiu audiniu
Kėdės kryžmė Dvigubo nailono
Kėdės ratukai Didesnio diametro kieti ratukai
Kėdės sėdynė Sėdynė padengta švelniu, kvėpuojančiu audiniu
Tiekėjas UNIQUE MEBLE (Lenkija)

Žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Šios prekės pristatymo terminas: 2-30 darbo dienų.

Pristatymo terminas priklauso nuo prekių likučio Pardavėjo sandėlyje. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Pirkėjas nedelsiant informuojamas elektroniniu paštu.  Tuo pačiu metu patikslinamas prekių pristatymo terminas.

Kai tik užsakymas bus paruoštas, nedelsiant informuosime Jus elektroniniu paštu bei telefonu. Prekę galite atsiimti iš mūsų sandėlio patys arba galime prekę pristatyti Jums per kurjerį per 2-3 darbo dienas.

Jei užsakytos prekės tam tikros savybės, specifikacijos ar spalvos nebegaminamos, informuojame Pirkėją apie pasikeitimus, bei siūlome pasirinktos prekės alternatyvas arba pinigų grąžinimą.

Bendra informacija apie pristatymo terminus, pristatymo būdus, pristatymo kainas, prekių priėmimo tvarką pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-paradvimo taisyklėse.

Ši prekė gali būti grąžinta per keturiolika dienų nenurodant priežasties. Šiai prekei yra taikoma Pirkėjo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties nenurodant priežasties (grąžinti Internetinėje parduotuvėje pirktą kokybišką prekę).

Ši prekė yra standartinės komplektacijos ir nėra gaminama pagal Pirkėjo asmeninius pasirinkimus. Pirkėjas turi teisę atsisakyti Sutarties (grąžinti kokybišką prekę), pranešdamas apie tai Pardavėjui raštu (elektroniniu paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo daikto pristatymo dienos.

Bendra informacija apie kokybiškų bei nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygas pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-pardavimo taisyklėse.

Apžvalgos

Įvertinkite prekę

Dabar vertinate: WORK (gobelenas)

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kokybė
Kaina
Reikšmė