Biuro kėdės

Gerai žinomų gamintojų kokybiškos biuro kėdės Jūsų biurui ir namams. Mūsų siūlomos ofiso kėdės puikiai tinka tiek darbui prie kompiuterio, tiek ir prie rašomojo stalo. Kėdės biurui dažnai skirstomos atsižvelgiant į jų paskirtį – tai vadovo kėdės, darbo kėdės ir lankytojų kėdės. Skirtingi biuro kėdžių reguliavimo mechanizmai padeda kaip įmanoma optimaliau pritaikyti ofiso kėdes kiekvienam žmogui: moksleiviui, studentui, biuro darbuotojui ir vadovui. Atminkite, kad pasirinkę tinkamą biuro kėdę ne tik taisyklingai sėdėsite, apsaugodami savo stuburą, tačiau taip pat padidinsite ir savo darbo našumą. Siūlome labai platų biuro kėdžių asortimentą. Biuro kėdės internetu gali būti pasirenkamos atsižvelgiant tiek į jų kainą, tiek ir į skirtingus tipus, todėl nesunkiai rasite tai, kas geriausiai atitinka jūsų biudžetą ir keliamus reikalavimus.

 

Jei kasdien daug laiko praleidžiate dirbdami biure, tikėtina, kad didžiąją laiko dalį sėdite prie rašomojo stalo ir kompiuterio. Dėl šios priežasties atsiranda didelė tinkamos ir ergonomiškos biuro kėdės būtinybė. Valandų valandas sėdint netinkamoje kėdėje paskausta nugara, kaklas, pečiai ir rankos. Ilgainiui visa tai ima labai varginti, todėl kenčia ne tik darbo našumas, bet ir sveikata. Norint tokių nepatogumų išvengti, kiekvienas iš jūsų turėtų pasirinkti kokybišką ofiso kėdę, kuri užtikrintų taisyklingą sėdėseną ir sumažintų darbo metu patiriamą nuovargį, kartu apsaugant ir jūsų sveikatą.

Kiekvieno darbuotojo darbo vieta turėtų būti ergonomiška ir patogi. Jei naudosite ergonomišką darbo kėdę, pagerės jūsų atliekamų darbinių užduočių efektyvumas, o kasdienis darbas taps kur kas malonesnis.

Kadangi ne kiekvienas iš mūsų esame pratę sėdėti taisyklingai, pasirinkus patikimų gamintojų sukurtą kokybišką biuro kėdę galime lengviau priprasti prie taisyklingos sėdėsenos, kurią mums padiktuos tinkamai darbui pritaikytos biuro kėdės. Tai reiškia, kad profesionalios kėdės ofisui išmoko mus taisyklingai sėdėti, apsaugant ir mūsų stuburą. Be to, šiuolaikinės biuro kėdės gali būti lengvai reguliuojamos efektyviai veikiančių mechanizmų pagalba, todėl kasdien naudojamą ofiso kėdę galite sureguliuoti taip, kad jūsų sėdėjimo padėtis atitiktų specialistų rekomendacijas.

Dirbdami sėdint biuro kėdėje turėtumėte pasirūpinti, kad kompiuterio ekrano viršus būtų jūsų akių lygyje. Kuomet esate išsitiesę ir taisyklingai sėdite ofiso kėdėje - jūsų klubai ir keliai turi sudaryti 90 laipsnių kampą. Sėdėdami įsitikinkite, kad esate kaip įmanoma arčiau savo rašomojo stalo. Pakrypimas link ekrano yra netaisyklingos sėdėsenos pavyzdys, todėl stenkitės to išvengti. Taip pat visuomet pasirūpinkite, kad jūsų strėnos būtų prigludusios prie biuro kėdės atlošo apatinės dalies. Tuo tarpu pasirinkta ofiso kėdė turėtų nevaržyti jūsų nugaros, kartu suteikiant jai tinkamą atramą ir apsaugą. Jei norite išvengti nuovargio, pasistenkite kas 20-30 min. bent sekundėlei atsitraukti nuo darbo ir pasimankštinti.

Vadovaudamiesi šiais patarimais ir sėdėdami komfortiškoje bei kokybiškoje biuro kėdėje, dirbsite kur kas produktyviau ir sklandžiau, todėl patariame įsirengti ergonomišką ir patogią darbo vietą. Siūlome peržiūrėti „Biurokedes.lt“ pateikiamą biuro kėdžių asortimentą, išsirenkant tai, kas geriausiai atitinka jūsų keliamus reikalavimus.

Prekių paiešką galite atlikti tiek pagal biuro kėdės kainą, tiek ir pagal jos tipą bei kitus kriterijus. Jei pasirinkimo procese Jums kyla papildomų klausimų, visuomet galite kreiptis telefonu +370 686 14760 ar +370 52760256, arba užpildžius kontaktinę formą – tuomet biuro kėdes internetu įsigyti bus dar paprasčiau. Taip pat kviečiame apsilankyti ir mūsų salone - biuro kėdės Vilniuje gali būti apžiūrėtos ir įsigytos Kalvarijų g. 125, PC „BALDŲ ROJUS“, 3 aukštas, „BIURO BALDAI“ skyriuje.