Lankytojų ir Konferencijų kėdės

Modernaus dizaino biuro lankytojų kėdės, skirtos Jūsų biuro svečiams, ir konferencinės kėdės, kurias galėsi pasitelkti įvairių konferencijų, seminarų ir mokymų metu. Lankytojų biuro kėdės pasižymi tinkama reprezentacine išvaizda, todėl gali būti labai lengvai priderinamos bet kurio biuro interjere (tiek įmonės laukiamajame, tiek ir vadovo kabinete), kartu užtikrinant, kad Jūsų biuro svečiai jausis komfortiškai ir jaukiai. Tuo tarpu kėdės konferencijų salėms leis įvairių renginių metu užtikrinti, kad nei vienas dalyvis nejus diskomforto, o konferencijos ar seminaro bendra atmosfera bus profesionali ir jauki. Siūlome peržiūrėti lankytojų ir konferencijų kėdžių asortimentą, išsirenkant tai, kas geriausiai tinka Jūsų biurui arba organizuojamiems renginiams.

 

Būtina atminti, kad svarbu ne tik tai, kaip darbo metu jaučiasi vadovas ir biure dirbantys darbuotojai. Labai svarbu ir tai, kaip bus pasirūpinta įmonėje apsilankančiais svečiais – esamais ir potencialiais klientais bei verslo partneriais. Dėl šios priežasties kiekviename biure turėtų būti kokybiškos ir šiuolaikines tendencijas atitinkančios lankytojų kėdės, kurios galėtų būti tiek vestibiulyje, tiek ir vadovo ar darbuotojų kabinetuose. Jei Jūsų įmonės svečiai jausis komfortiškai ir jaukiai, galite būti tikri, kad apie Jūsų įmonę jie susidarys kur kas palankesnį pirmąjį įspūdį. Todėl kokybiška lankytojo kėdė yra viena iš privalomų kiekvieno biuro interjero sudedamųjų dalių.

Taip pat reikėtų pasirūpinti ir Jūsų organizuojamų konferencijų, mokymų ar seminarų dalyvių patogumu, į pagalbą pasitelkiant modernias konferencijų kėdes. Kadangi įprastai tokio tipo renginiai vyksta ne vieną valandą ir jų dalyviams vienoje vietoje tenka sėdėti pakankamai ilgą laiką, į dalyvių komfortą pro pirštus žvelgti tikrai nederėtų. Todėl konferencijų salės kėdės, lygiai taip pat kaip ir minėtos kėdės lankytojams, turėtų atitikti šiuolaikinius standartus – būti patvarios, stabilios, ergonomiškos ir užtikrinančios taisyklingą bei nugaros, kaklo ir pečių nevarginančią sėdėseną.

Taigi, jei šią akimirką Jums aktualios patogios lankytojų arba konferencinės kėdės, siūlome peržiūrėti mūsų parduotuvėje esantį asortimentą, vidinės paieškos ir filtravimo sistemos pagalba palengvindami visą pasirinkimo procesą. Lankytojų kėdes ir kėdes konferencijoms galite atrūšiuoti atsižvelgdami į kainą, mechanizmą, garantijos laikotarpį, rekomenduojamą ūgį ir kitas detales. Tuo tarpu, jei norite sulaukti profesionalios konsultacijos – kreipkitės tel. +370 686 14760, +370 52760256 ar užpildę „Kontaktai“ skiltyje esančią formą. Jei lankytojų ir konferencines kėdes norite apžiūrėti gyvai, kviečiame apsilankyti Vilniuje įsikūrusiame mūsų salone, kurį rasite adresu - Kalvarijų g. 125, PC „BALDŲ ROJUS“, 3 aukšte esančiame „BIURO BALDAI“ skyriuje.