Ergonominės kėdės

Ergonominės kėdes puikiai tinka sėdimą darbą dirbantiems žmonėms, padedant išvengti didesnio fizinio nuovargio ir stuburo, kaklo bei pečių skausmo. Kėdė ergonomine yra vadinama tuomet, kai jos mechanizmas leidžia kėdę sureguliuoti taip, kad ji tobulai tiktų Jūsų kūno linijoms ir jūsų nevargintų. Tokios ergonomiškos kėdės puikiai tinka kasdieniniam darbui, siekiant paties aukščiausio komforto lygio. Ergonominės biuro kėdės tinka tiek darbui prie kompiuterio, tiek ir prie rašomojo stalo. Tuo tarpu įvairūs tokių kėdžių reguliavimo mechanizmai užtikrina jų optimalų pritaikymą kiekvienam vartotojui individualiai – jas galima naudoti tiek vadovams ir darbuotojams, tiek ir vaikams bei studentams. Ergonomiška kėdė apsaugos Jūsų stuburą, sumažinant jaučiamus skausmus ir eliminuojant galimų skausmų atsiradimą. Tinkamai parinkta ergonominė darbo kėdė išsaugos taisyklingą Jūsų laikyseną ir palaikys darbingą nuotaiką.

 

Ilgalaikis sėdėjimas vienoje ir toje pačioje vietoje tiesiogiai apkrauna mūsų stuburą, todėl ergonominė kėdė yra tiesiog būtina, jei norime išvengti įvairių sudėtingų ir mūsų gyvenimo kokybei kenkiančių sveikatos problemų. Jei kasdien prie kompiuterio ar rašomojo stalo praleidžiate daugiau nei 6 val. ir tai Jums sukelia papildomą fizinį diskomfortą (pvz., nugaros, pečių ar kaklo skausmą), Jums būtina ieškoti patogios ergonomiškos biuro kėdės.

Ergonominės kėdės padeda sutvirtinti Jūsų laikyseną. Tradicinės kėdės dažnai tampa priežastimi, kodėl žmonės, kurie daug laiko praleidžia dirbdami prie rašomojo stalo, pripranta prie netaisyklingos laikysenos. Ergonomiškos kėdės šią problemą išsprendžia efektyviausiai. Jos pasižymi būtinomis savybėmis, tarp kurių yra galvos atlošas ir kokybiška ergonomiška kėdės atrama nugarai. Be to, galima lengvai pakoreguoti ergonominės ofiso kėdės aukštį, kuris padėtų užtikrinti, kad sėdint jūsų keliai būtų 90 laipsnių kampu. Visa tai automatiškai sutvirtina ir Jūsų laikyseną.

Šiuolaikinės ergonomiškos kėdės taip pat yra gerokai komfortiškesnės nei įprastinės darbe naudojamos kėdės. Jas galite koreguoti atsižvelgdami į savo individualius poreikius, tokiu būdu sukurdami sau labai patogią ir priimtiną darbo vietą. Ergonominės ofiso kėdės taip pat padeda išvengti ir rimtų kaklo problemų, kurios atsiranda dėl netinkamos kaklo ir pečių padėties, jei sėdima nepatogioje kėdėje. Be to, jei kasdien dirbsite ergonomiškoje kėdėje, kuri suteiks tvirtą ir patogią atramą jūsų nugarai, nebejusite diskomforto, kurį jusdavote iki tol – darbas taps našesnis, sklandesnis ir malonesnis.

Todėl nepaisant to, kokio tipo ergonominės kėdės Jums reikėtų, mūsų el. parduotuvėje galite rasti tai, ko ieškote. Siūlome labai platų ergonomiškų kėdžių pasirinkimą, kuris lengvai pritaikomas tiek vadovams ir darbuotojams, tiek ir vaikams bei kiekvienam iš Jūsų, kuris nemenką dalį savo dienos praleidžia sėdėdamas priešais kompiuterį ar prie rašomojo stalo. Jei pasirinkimo procese norėsite sulaukti patarimų, prašome susisiekti telefonu +370 686 14760 ar +370 52760256, arba elektronine žinute. Ergonomines kėdes Vilniuje gyvai galite apžiūrėti ir įsigyti Kalvarijų g. 125, PC „BALDŲ ROJUS“ (3 aukšte įsikūrusiame mūsų „BIURO BALDAI“ skyriuje).