Darbo kėdės

Kokybiškos ir komfortiškos darbo kėdės (taip pat - kompiuterinės kėdės arba rašomojo stalo kėdės) yra skirtos darbui Jūsų biure ir namuose. Mūsų asortimente rasite darbo kėdes, kurios puikiai tinka tiek daug laiko praleidžiantiems prie kompiuterio, tiek ir reguliariai atliekantiems įvairias darbines užduotis prie rašomojo stalo. Kadangi kiekviena darbo kėdė turi reguliavimo mechanizmą – ją labai nesudėtinga pritaikyti atsižvelgiant į savo poreikius. Dėl šios priežasties darbo kėdės kuo puikiausiai tinka įvairaus amžiaus vartotojams. Todėl jei norite, kad įvairius kasdienius darbus atlikti Jums sektųsi kur kas sėkmingiau ir po ilgos darbo dienos Jūs nesijaustumėte pervargę, peržiūrėkite mūsų darbo kėdžių pasiūlą ir išsirinkite Jums palankiausią darbo kėdės modelį.

 

Šiais laikais vis daugiau žmonių didžiąją savo dienos dalį praleidžia sėdėdami prie kompiuterio ir rašomojo stalo. Didelė technologinė pažanga mūsų kasdienybėje diktuoja visiškai kitokią tvarką, todėl turėdami prie to prisitaikyti kartu privalome pasirūpinti ir savo komfortu bei sveikata. Kadangi didžiausią įtaką tam turi mūsų laikysena, reikėtų pasirūpinti kokybiška darbo kėde ant ratukų.

Būtina suprasti, kad nepaisant to, kokie žvalūs ir energingi pradėsite savo darbo dieną, ištisas valandas sėdėdami nepatogioje kėdėje galite pradėti jausti didžiulį fizinį ir psichologinį diskomfortą, kuris neigiamai veiks ir Jūsų darbo našumą bei pasiekiamus rezultatus. Tačiau jei pasirinksite patogią kompiuterio kėdę, atliktų tyrimus duomenimis, Jūsų produktyvumas gali padidėti apytiksliai 20 proc. Tokiu atveju Jūs apsaugosite ir savo stuburą, kaklą bei pečius. Be to, tinkama sėdėsena padeda sumažinti spaudimą, kurį patiria Jūsų raumenys, klubai ir šlaunys, todėl tokiu būdu galite užtikrinti ne tik geresnę kraujotaką, tačiau taip pat sumažinti ir celiulito susidarymo riziką.

Todėl jei norite išvengti visų dėl netaisyklingos sėdėsenos ir nepatogios darbo kėdės kylančių nepatogumų, ieškokite jūsų poreikius atitinkančios kompiuterio kėdės prie rašomojo stalo, kuri užtikrins taisyklingą Jūsų stuburo padėtį ir apsaugos Jus nuo fizinio nuovargio, kartu padidinant ir Jūsų produktyvumą.

Mūsų el. parduotuvėje siūlomos darbo kėdės internetu patenkins kiekvieno iš Jūsų lūkesčius, kadangi asortimente galite rasti daugybę skirtingų modelių. Šiuolaikiškos kompiuterių kėdės su ratukais, kurias rasite dabartinėje pasiūloje, gali būti rūšiuojamos atsižvelgiant į skirtingus kriterijus, tokius kaip kainą, atlaikomą svorį, kėdės kompiuteriui mechanizmą, gamintoją ir kt., todėl Jūsų pasirinkimas tampa dar paprastesnis. Tačiau jei ieškodami kėdės darbo kambariui ar biuro kėdės savo ofisui turite įvairių klausimų, nieko nelaukę susisiekite su mumis telefonu +370 686 14760 arba +370 52760256, taip pat užpildę kontaktinę formą ar apsilankę Kalvarijų g. 125 (Vilnius), PC „BALDŲ ROJUS“ 3 aukšte esančiame mūsų „BIURO BALDAI“ skyriuje.