Ergonominės darbo kėdės

Ergonomiškos darbo kėdės idealiai tinka nuolatinį sėdimą darbą dirbantiems biurų darbuotojams, išsaugant tinkamą jų laikyseną ir užtikrinant geresnį produktyvumą. Ergonominės darbo kėdės padeda išvengti fizinio nuovargio ir nugaros skausmų, kurie taip pat gali įtakoti ir kaklo bei pečių būklę. Norint dirbti kokybiškai ir efektyviai, kaskart nesusiduriant su įvairiomis sveikatos problemomis ir psichologiniu diskomfortu – kokybiška ergonominė darbo kėdė yra nepamainomas pasirinkimas kiekvienam daug laiko prie kompiuterio arba rašomojo stalo praleidžiančiam žmogui. Todėl jei norite išvengti galimų problemų ir dirbti jaučiant kur kas didesnį malonumą, atsižvelgiant į Jūsų poreikius pasirinkta ergonomiška kompiuterio kėdė padės pasiekti norimą tikslą.

 

Įprastai šiomis dienomis žmonės savo kasdieniame darbe praleidžia vidutiniškai 40 val. per savaitę. Tuo tarpu didžioji dalis žmonių dirba sėdėdami prie kompiuterio ir rašomojo stalo. Nustatyta, kad statistinis darbuotojas sėdimoje padėtyje praleidžia bene 6 val. Todėl visiškai nestebina, kad ergonominė kompiuterio kėdė tokiais atvejais tampa privalomu sprendimu, didinančiu darbuotojo produktyvumo rodiklius.

Žinoma, didelis darbo našumas nėra pats svarbiausias privalumas, kuriuo pasižymi šiuolaikinės ergonomiškos darbo kėdės. Kur kas svarbesnė yra Jūsų sveikata, nuo kurios priklauso Jūsų gyvenimo kokybė, ir komfortas, kuris savo ruoštu gali padidinti pasitenkinimą atliekamu darbu.

Todėl jei kasdien norite dirbti komfortiškoje ir produktyvioje darbinėje aplinkoje, verta investuoti į ergonominę darbo kėdę. Darbuotojai, kurie dirba sėdėdami nepatogioje padėtyje, kur kas dažniau susitelkia į jaučiamą diskomfortą nei į savo atliekamą darbą. Ergonomiškos darbo kėdės atveju kiekvienas iš Jūsų galėsite naudojamą kėdę lengvai pritaikyti pagal savo išskirtinius poreikius – nustatydami darbo kėdės aukštį ir atlošo bei porankių padėtį.

Šiandieninis ergonomiškų kėdžių asortimentas padeda labai lengvai pasirinkti tobulai visus Jūsų poreikius atitinkančios biuro kėdės modelį. Jei pasirinksite tinkamai, tuomet dirbant kasdienį sėdimą darbą jūs nebejusite nugaros, kaklo ir pečių skausmų, kurie iki tol jums neleisdavo atsipalaiduoti ir susitelkti į atlieką darbą. Be to, jūsų raumenys nebus įsitempę, todėl pagerės kraujotaka, turėsite daugiau energijos ir būsite žvalesni. Tai padės išvengti daugybės įvairių sveikatos problemų, tokių kaip viršsvoris, širdies ligos, diabetas ir kt.

Taigi, nebedelskite nei akimirkos – pradėkite ergonominės darbo kėdės paieškas ir įsirenkite puikią visus šiuolaikinius standartus atitinkančią darbo vietą. Jei rinkdamiesi ergonomišką kompiuterio kėdę turėsite neatsakytų klausimų, susisiekite su mumis Jums patogiausiu būdu: telefonu +370 686 14760 ar +370 52760256, taip pat pasinaudojus kontaktine forma arba apsilankius mūsų biuro kėdžių salone Vilniuje (Kalvarijų g. 125, PC „BALDŲ ROJUS“, 3 aukštas, „BIURO BALDAI“ skyrius).