Kėdės vaikams

Darbo kėdės vaikams ir moksleiviams yra pritaikytos labai patogiai ir taisyklingai sėdėsenai, kuomet dirbama prie kompiuterio arba prie rašomojo stalo. Skirtingų dydžių vaikiškų kėdžių asortimentas padės labai lengvai atrasti Jūsų individualius poreikius atitinkančią ergonomišką vaikišką kėdę. Vaikiškos kėdės atkeliauja tiesiai iš patikimų ir gerai žinomų gamintojų, todėl jos yra labai patvarios ir ilgaamžės. Be to, tinkamai pasirinktos vaikiškos darbo kėdės auga kartu su Jūsų vaiku – laikui bėgant jų aukštį ir atlošą pritaikant prie pasikeitusių poreikių. Vaikų kėdės pasižymi skirtinga komplektacija, kurią galima pasirinkti atsižvelgiant į individualią situaciją. Už žemiausią kainą galima įsigyti vaikišką kėdę su minimalia komplektacija, o už papildomą mokestį gamintojas siūlo prabangesnius kėdės apmušalus, kurių skirtingi tipai turi atskiras spalvų paletes.

 

Kiekvienas vaikas nusipelno gražios, komfortiškos, jaukios ir saugios vaikystės, todėl tėveliai turėtų pasirūpinti, kad jų vaikai augtų pačiomis tinkamiausiomis sąlygomis. Augančio vaiko kūnas labai sparčiai keičiasi, todėl tai, kas tinka šešiamečiui, keliais metais vyresniam vaikui gali būti visiškai nebepritaikoma. Dėl šios priežasties moksleivio kėdė turėtų būti ergonomiška – auganti kartu su vaiku.

Žinoma, darbo kėdės vaikams pasižymi ne tik reguliuojamu aukščiu ar koreguojama atlošo padėtimi. Vaikams sukurtos kėdės taip pat yra atitinkančios ir visus šiuolaikinius standartus, kuriais siekiama užtikrinti, kad vaiko sėdėsena, jam atliekant įvairias užduotis prie rašomojo stalo ar naudojantis kompiuteriu, būtų pati tinkamiausia. Tai reiškia, kad vaiko keliai turėtų būti sulenkti 90 laipsnių kampu, o pėdos tvirtai siektų žemę. Taipogi, vaiko nugara turėtų būti prigludusi prie vaikiškos kėdės atlošo, tinkamai ją prilaikant ir apsaugant nuo per didelio papildomo krūvio. Tai tiesiogiai įtakoja geresnę vaiko laikyseną ir padeda išvengti stuburo iškrypimo problemos. Be to, tokiu atveju neapkraunami pečiai ir kaklas, todėl vaikas gali jaustis komfortiškai ir jaukiai.

Kuo geresnes ir patogesnes mokymosi sąlygas sukursite savo vaikui, tuo geresnių rezultatų jis galės pasiekti. Specialistų teigimu, vaikai, kurie mokosi sėdėdami tinkamoje padėtyje, į mokslus žvelgia rimčiau ir juos vertina teigiamai. Tai reiškia, kad darbo kėdė vaikui turi įtakos ir jo pasiekimams bei požiūrio į mokslą formavimui. Todėl jei norite, kad jūsų vaikas turėtų laimingą ir sveiką vaikystę, pats metas išsirinkti ergonomišką vaikišką darbo kėdę. Biuro kėdės vaikams gali būti rūšiuojamos pagal skirtingus kriterijus, pvz., kainą, pavadinimą ir kt. Jei rinkdamiesi vaikišką kėdę susidursite su viena ar kita dilema, prašome kreiptis telefonu +370 686 14760, +370 52760256 arba kontaktinės formos pagalba. Jei norite vaikiškas kėdes pamatyti gyvai, atvykite į Vilniuje esantį mūsų saloną, adresu Kalvarijų g. 125, PC „BALDŲ ROJUS“ („BIURO BALDAI“ skyrių rasite 3 aukšte).