Tronhill kėdžių porankiai ratukai

Biuro kėdės dažnai turi nereguliuojamus arba reguliuojamus porankius. Kaip jie veikia ir kam yra reikalingi?

Porankiai prideda patogumo vengiant pečių bei kaklo skausmų, nuo rankų nuimant krūvį. Jie taip pat padeda išvengti raumenų skausmo. Reguliuojamo aukščio porankiai leidžia geriau sureguliuoti pečių ir dilbių padėtį stalviršio atžvilgiu. Tinkamo aukščio porankiai laiko rankų svorį, sumažindami apkrovą pečių ir viršutinės rankos dalies raumenims.

Reguliuojamo aukščio porankiai leidžia geriau sureguliuoti pečių ir dilbių padėtį stalviršio atžvilgiu. Nustatykite tinkamą porankių aukštį, kad pagerintumėte viršutinės liemens dalies palaikymą ir sumažintumėte kaklo ir pečių įtampą.

Porankiai su minkštais padukais padeda išvengti nemalonaus spaudimo dilbių ir alkūnių apatinėje dalyje.

Reguliuojamas porankių plotis leidžia nustatyti norimą atstumą tarp porankių ir žmogaus kūno. Porankiai, esantys arčiau kūno, padeda išvengti per daug plačiai laikomų alkūnių ir riešų lenkimo į šoną, pavyzdžiui, dirbant kompiuteriu. Porankių plotis turėtų atitikti pečių plotį, kad tinkamai palaikytų dilbius, ir sumažintų kaklo ir pečių įtampą.

Porankiai su reguliuojamu pasukimo kampu. Porankiai pasukami kampu į kėdės vidų arba išorę, kad suteiktų dar geresnį alkūnių palaikymą dirbant su kompiuterio klaviatūra.