Daugiau peržiūrų

 • Vaikiška kėdė RICO S
 • hover
 • Vaikiška kėdė RICO S
 • Vaikiška kėdė RICO S
 • Vaikiška kėdė RICO S
 • Vaikiška kėdė RICO S
 • Vaikiška kėdė RICO S
 • Vaikiška kėdė RICO S

RICO S (maksimali apkrova 100 kg)

Prekę turime prekyboje

Prekės kodas:kede rico s

Įvertinkite šią prekę

Trumpas aprašymas

Vaikiška kėdė RICO S sukurta vaiko patogiam ir taisyklingam sėdėjimui prie stalo. Ergonomiškai išformuota sėdima dalis bei kėdės nugaros atlošas. Tvirta konstrukcija, užapvalinta, žemyn besileidžianti priekinė sėdynės dalis, ir švelniai lenktos formos nugaros atlošas. Kampas tarp atlošo ir sėdimosios dalies užtikrina taisyklingą vaiko sėdėseną, o pasirenkami paveiksliukai ant atlošo nugarėlės padaro vaiko kėdę žaismingesnę. Rico S tinka iki mokyklinio amžiaus vaikams - maždaug nuo 6-8 metų.

DĖMESIO!

Pretenzijos dėl mechaninių pažeidimų (įbrėžimų, įlenkimų, apmušalo sutepimo, trūkstamų detalių ir pan.) priimamos tik tuomet, jei prekė buvo nenaudota, nesurinkta ir nepradėta rinkti. Pretenzijos pateikiamos per 3 (tris) darbo dienas nuo prekės įteikimo Pirkėjui. Per tą laikotarpį Pirkėjas privalo išpakuoti prekę, išvynioti ir nuimti apsaugančius prekę elementus, siekiant įsitikinti ar nėra mechaninių pažeidimų. Aptikus tokius pažeidimus, Pirkėjas turi juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti Pardavėjui nuotraukas elektroniniu paštu, nurodytu Internetinės parduotuvės skyriuje „Kontaktai“.

Kėdės reguliavimo funkcijos (priklauso nuo parinktos komplektacijos)

Daugiau info
Kėdės aukščio reguliavimas. Standartinė biuro kėdės reguliavimo funkcija.

Kaina su PVM nuo: 126,00 €

Kaina su PVM iki: 134,00 €

Pagal parinktą komplektaciją prekės Kaina su PVM: 0,00 €

Prašome pasirinkti prekės komplektaciją:

Daugiau info
 • Kėdė RICO S. Minimali komplektacija   +126,00 €
Daugiau info
Daugiau info
 • Audinys ETNA poliesteris

 • Audinys EVENT poliesteris

Daugiau info
 • Audinys ETNA poliesteris

 • Audinys EVENT poliesteris

Pagal parinktą komplektaciją prekės Kaina su PVM: 0,00 €

Up-Sell Products

Savybės

Garantija 24 mėn.
Gamintojas Tronhill (Lietuva)
Kėdės tipas Vaikiška ergonominė kėdė
Rekomenduojamas žmogaus ūgis Iki 155 cm, vaikams arba labai žemo ūgio žmonėms |
Atlaikomas svoris Gamintojo rekomenduojamas atlaikomas svoris – iki 110 kg
Kėdės mechanizmas Ekonominis kėdės aukščio reguliavimo mechanizmas
Kėdės ratukai Universalūs paminkštinti (50 mm skersmens) guminiai ratukai skirti kietai ir minkštai dangai. Nebraižo laminato, parketo ar kitos grindų dangos. Ratukai yra su silent pin (tyliu korpusu) ir nedarda ypač ant kietų paviršių.
Kėdės sėdynė Patogi sėdynė, su nuožulniai užapvalinta priekine dalimi, pagaminta iš specialiai suformuoto porolono, aptraukto apmušalu. Sėdynės matmenys: plotis (S) – 41 cm, gylis – 37 cm. Rico (S) sėdynės aukščio reguliavimas: nuo 42 cm iki 57 cm. Šiam kėdės modeliui sėdynės gylio reguliavimo funkcija nesiūloma.
Nugaros atlošas Specialiai suprojektuotas nugaros atlošas užtikrina taisyklingą vaiko sėdėseną.
Nugaros atlošo matmenys:
plotis (S) – 39 cm, aukštis – 40 cm.
Šiam kėdės modeliui atlošo pasvirimo kampo reguliavimo ir atlošo aukščio reguliavimo funkcijos nesiūlomos.

Žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Šios prekės pristatymo terminas: 20-22 darbo dienų.

Ši prekė nėra sandėliuojama. Ši prekė yra gaminama pagal Jūsų užsakymą per 20-22 darbo dienų. Užsakydamas prekę, Pirkėjas gali pasirinkti apmušalo medžiagą, spalvą, kėdės porankių tipą, kėdės bazės tipą, kitą siūlomą prekės konfigūraciją. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Pirkėjas nedelsiant informuojamas elektroniniu paštu.  Tuo pačiu metu patikslinamas prekių pristatymo terminas.

Kai tik užsakymas bus paruoštas, nedelsiant informuosime Jus elektroniniu paštu bei telefonu. Prekę galite atsiimti iš mūsų sandėlio patys arba galime prekę pristatyti Jums per kurjerį per 2-3 darbo dienas.

Jei užsakytos prekės tam tikros savybės, specifikacijos ar spalvos nebegaminamos, informuojame Pirkėją apie pasikeitimus, bei siūlome pasirinktos prekės alternatyvas arba pinigų grąžinimą.

Bendra informacija apie pristatymo terminus, pristatymo būdus, pristatymo kainas, prekių priėmimo tvarką pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-paradvimo taisyklėse.

Ši prekė negali būti grąžinta per keturiolika dienų nenurodant priežasties. Šiai prekei nėra taikoma Pirkėjo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties nenurodant priežasties (grąžinti Internetinėje parduotuvėje pirktą kokybišką prekę).

Ši prekė nėra standartinės komplektacijos, nėra sandėliuojama ir yra gaminama pagal Pirkėjo asmeninius pasirinkimus. Formuodamas užsakymą, Pirkėjas pasirenka apmušalo medžiagą, spalvą, kėdės porankių tipą, kėdės bazės tipą, kitą siūlomą prekės konfigūraciją.

Bendra informacija apie kokybiškų bei nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygas pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-pardavimo taisyklėse.

Ekonominis biuro kėdės mechanizmas.

Ekonominis mechanizmas leidžia reguliuoti tik kėdės aukštį. Paprastai ergonominės kėdės turi žymiai daugiau įvairių reguliavimų. Ekonominio mechanizmo kėdės sunkiau pritaikomos skirtingo ūgio bei sudėjimo žmonėms, nes tokios kėdės neturi nei atlošo aukščio, nei sėdynės gylio reguliavimo. Kita vertus, jei kėdės atlošo dydis bei forma, taip pat sėdynės plotis bei gylis tinka Jūsų kūno formoms – turite nebrangų bet gerą pasirinkimą.

Standartinės ekonominio mechanizmo funkcijos:
1-kedes-aukscio-reguliavimas
1

Kėdės aukščio reguliavimas. Standartinė biuro kėdės reguliavimo funkcija.

Šis kėdės modelis yra aprūpintas pneumatiniu aukščio reguliavimo mechanizmu. Kėdės aukštis yra tinkamas, kai sėdinčiojo pėdos pilnai liečia žemę, o keliai yra kiek aukščiau nuo sėdėjimo atramos. Kėdė, kurios sėdynės aukštis reguliuojamas nuo 35 cm iki 48 cm matuojant nuo grindų, yra tinkama maždaug 95 % vartotojų. Sėdint tokioje kėdėje kojų pėdos laisvai ilsėsis ant grindų plokštumos, šlaunys horizontalioje padėtyje, o rankų padėtis bus stalo aukštyje. Pasirinkite kėdės aukštį tokį, kad kojų pėdos laisvai ilsėtųsi ant grindų plokštumos, - 90 laipsnių kampas per kelių sulenkimą yra komfortiškas ir užtikrina gerą kraujo apytaką.

Papildomos, gamintojo dažniausiai numatytos, kėdžių su šiuo mechanizmu reguliavimo funkcijos arba savybės (gali priklausyti nuo modelio ir parinktos komplektacijos):
30-nereguliuojami-kedes-porankiai
30

Nereguliuojami kėdės porankiai.

Porankiai prideda patogumo vengiant pečių bei kaklo skausmų, nuo rankų nuimant krūvį. Jie taip pat padeda išvengti raumenų skausmo.

Daugiau informacijos apie biuro kėdžių reguliavimo funkcijas bei kėdžių mechanizmų skirtumus galite rasti paspaudžius žemiau pateiktas nuorodas.

Pagrindinės biuro kėdžių reguliavimo funkcijos:

Biuro kėdžių mechanizmų palyginimas:

Bendri biuro kėdžių naudojimo principai.

 • Kiekvienam vartotojui sėdynės aukštis ir gylis turi būti nustatytas, kad būtų užimtas kuo didesnis (visas) jo sėdimas plotas. Tik tokiu atveju yra užtikrinamas teisingas nugaros palaikymas.
 • Nugaros atlošas turi visuomet būti prigludęs, ir palaikyti nugarą. Ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į juosmens srities palaikymo dalį.
 • Ilgai sėdint, rekomenduojama dažnai keisti sėdėjimo poziciją, pajudant kartu su visa kėde.
MECHANIZMO TIPAS. Ekonominis biuro kėdės mechanizmas su viena reguliavimo rankena A.
kedes reguliavimas

Rankena A. Kėdės aukščio reguliavimas.

 • Atsisėskite ant sėdynės. Pakelkite svirtį į viršų (kėdės aukštis iš lėto sumažės).
 • Atsistokite. Pakelkite svirtį į viršų (kėdės aukštis iš lėto padidės).
 • Atleiskite svirtį pageidaujamame aukštyje, kėdės aukštis bus užfiksuotas.

Kėdės aukštis yra tinkamas, kai sėdinčiojo pėdos pilnai liečia žemę, o keliai yra kiek aukščiau nuo sėdėjimo atramos. Kėdė, kurios sėdynės aukštis reguliuojamas nuo 35 cm iki 48 cm matuojant nuo grindų, yra tinkama maždaug 95 % vartotojų. Sėdint tokioje kėdėje kojų pėdos laisvai ilsėsis ant grindų plokštumos, šlaunys horizontalioje padėtyje, o rankų padėtis bus stalo aukštyje. Pasirinkite kėdės aukštį tokį, kad kojų pėdos laisvai ilsėtųsi ant grindų plokštumos, - 90 laipsnių kampas per kelių sulenkimą yra komfortiškas ir užtikrina gerą kraujo apytaką.

Daugiau informacijos apie biuro kėdžių reguliavimo funkcijas bei kėdžių mechanizmų skirtumus galite rasti paspaudžius žemiau pateiktas nuorodas.

Pagrindinės biuro kėdžių reguliavimo funkcijos:

Biuro kėdžių mechanizmų palyginimas:

Apžvalgos

Įvertinkite prekę

Dabar vertinate: RICO S (maksimali apkrova 100 kg)

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kokybė
Kaina
Reikšmė