Daugiau peržiūrų

 • horo-executive-1
 • hover
 • horo-executive-3
 • horo-executive-4
 • horo-executive-5
 • horo-executive-6
 • horo-executive-7
 • horo-executive-8

HORO EXECUTIVE su sėdynės reguliavimu (maksimali apkrova 110 kg)

Prekę turime prekyboje

Prekės kodas:kede horo executive sedynes reg

Įvertinkite šią prekę

Trumpas aprašymas

Biuro kėdė HORO EXECUTIVE su sėdynės gylio ir atlošo aukščio reguliavimo funkcijomis. Tai – išskirtinė, patogi ir moderni kėdė su juosmenį palaikančiu paaukštintu nugaros atlošu ir nuožulniai besileidžiančia priekine sėdynės dalimi. Šiam modeliui sėdynės gylio reguliavimas, nugaros atlošo aukščio reguliavimo funkcijos yra siūlomos kaip standartinė kėdės komplektacija. Biuro kėdės HORO sėdimoji dalis ir atlošas gali būti aptraukti gobelenu, vilna ar oda - dirbtine ar natūralia, platus spalvų pasirinkimas. Kėdės aukštis reguliuojamas pneumatine aukščio reguliavimo kolonėle. Sinchroninis mechanizmas su „Anti-shock“ funkcija fiksuoja kelias darbines padėtis. Yra kėdės pasvirimo ir atlošo standumo reguliavimas. Kėdės sinchroninis mechanizmas su „Anti-shock“ funkcija fiksuoja kelias darbines padėtis. Taisyklingą sėdėseną ir komfortą užtikrina reguliuojamo gylio sėdimoji dalis ir reguliuojamo aukščio nugaros atlošas. Kryžmės žvaigždė pagaminta iš juodo poliamido - stiklo pluoštu sutvirtintu polipropileno (kuris tvirtumo savybėmis nenusileidžia metalinėms žvaigždėms) arba poliruoto aliuminio. Minkšti 50 mm diametro ratukai. Pagaminta Lietuvoje.


DĖMESIO!

Pretenzijos dėl mechaninių pažeidimų (įbrėžimų, įlenkimų, apmušalo sutepimo, trūkstamų detalių ir pan.) priimamos tik tuomet, jei prekė buvo nenaudota, nesurinkta ir nepradėta rinkti. Pretenzijos pateikiamos per 3 (tris) darbo dienas nuo prekės įteikimo Pirkėjui. Per tą laikotarpį Pirkėjas privalo išpakuoti prekę, išvynioti ir nuimti apsaugančius prekę elementus, siekiant įsitikinti ar nėra mechaninių pažeidimų. Aptikus tokius pažeidimus, Pirkėjas turi juos nufotografuoti ir nedelsiant atsiųsti Pardavėjui nuotraukas elektroniniu paštu, nurodytu Internetinės parduotuvės skyriuje „Kontaktai“.

Kėdės reguliavimo funkcijos (priklauso nuo parinktos komplektacijos)

Daugiau info
Kėdės aukščio reguliavimas. Standartinė biuro kėdės reguliavimo funkcija. Sinchroninis mechanizmas. Sinchroninis biuro kedės pasvirimas. Sinchroninis mechanizmas. Sinchroninio pasvirimo padėties fiksavimas. Sinchroninis mechanizmas. Sinchroninio atsilošimo tamprumo reguliavimas. Reguliuojami porankiai. Reguliuojamas porankių aukštis. Reguliuojami porankiai. Reguliuojamas porankių plotis. Reguliuojami porankiai. Porankiai su reguliuojamu pasukimo kampu. Porankiai su minkštais padukais. Ergonomiškai suformuotos minkštos kėdės dalys. Atlošo saugios fiksacijos funkcija „ANTI-SHOCK“. Nereguliuojami kėdės porankiai.

Kaina su PVM nuo: 286,00 €

Kaina su PVM iki: 655,00 €

Pagal parinktą komplektaciją prekės Kaina su PVM: 0,00 €

Prašome pasirinkti prekės komplektaciją:

Daugiau info
 • Kėdė HORO EXECUTIVE. Minimali komplektacija   +196,00 €
Daugiau info
 • Su sėdynės pasvyrimu į priekį ir sėdynės gylio reguliavimu   +90,00 €
Daugiau info
Daugiau info
Daugiau info
 • Audinys EVENT poliesteris

 • Audinys ETNA poliesteris

 • Audinys FAME vilna

 • Dirbtinė oda LOF

 • Naturali oda LAM

Pagal parinktą komplektaciją prekės Kaina su PVM: 0,00 €

Savybės

Garantija 60 mėn.
Tiekėjas Tronhill (Lietuva)
Kėdės tipas Ergonomiška vadovo kėdė
Rekomenduojamas žmogaus ūgis Nuo 165 iki 175 cm, vidutinio ūgio žmonėms |
Atlaikomas svoris Gamintojo rekomenduojamas atlaikomas svoris – iki 110 kg
Kėdės mechanizmas Sinchroninis centrinės ašies svyravimo mechanizmas
Kėdės ratukai Universalūs paminkštinti (50 mm skersmens) guminiai ratukai skirti kietai ir minkštai dangai. Nebraižo laminato, parketo ar kitos grindų dangos. Ratukai yra su silent pin (tyliu korpusu) ir nedarda ypač ant kietų paviršių.
Kėdės sėdynė Sėdynė pasižymi nuožulniai besileidžiančia priekine dalimi. Dėl šios savybės kojos gali laisvai judėti tiek sėdint, tiek ir svyruojant. Sėdynė gali būti aptraukta poliesteriu, vilna, dirbtine arba natūralia oda. Sėdynės matmenys: plotis - 48 cm, gylis - 43 cm. Sėdynės aukščio reguliavimas: nuo 36 cm iki 56 cm.
Nugaros atlošas Stilingas S raidės formos atlošas gali būti aptrauktas poliesteriu, vilna, dirbtine arba natūralia oda. Dėl savo formos ir konstrukcijos jis puikiai priglunda prie nugaros ir juosmens netgi svyruojant. Nugaros atlošo matmenys: plotis - 48 cm, aukštis - 65 cm.

Žymės

Naudokite tarpus, kad atskirtumėte žymes. Viengubomis kabutėmis ('') galite atskirti frazes.

Šios prekės pristatymo terminas: 20-22 darbo dienų.

Ši prekė nėra sandėliuojama. Ši prekė yra gaminama pagal Jūsų užsakymą per 20-22 darbo dienų. Užsakydamas prekę, Pirkėjas gali pasirinkti apmušalo medžiagą, spalvą, kėdės porankių tipą, kėdės bazės tipą, kitą siūlomą prekės konfigūraciją. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Pirkėjas nedelsiant informuojamas elektroniniu paštu.  Tuo pačiu metu patikslinamas prekių pristatymo terminas.

Kai tik užsakymas bus paruoštas, nedelsiant informuosime Jus elektroniniu paštu bei telefonu. Prekę galite atsiimti iš mūsų sandėlio patys arba galime prekę pristatyti Jums per kurjerį per 2-3 darbo dienas.

Jei užsakytos prekės tam tikros savybės, specifikacijos ar spalvos nebegaminamos, informuojame Pirkėją apie pasikeitimus, bei siūlome pasirinktos prekės alternatyvas arba pinigų grąžinimą.

Bendra informacija apie pristatymo terminus, pristatymo būdus, pristatymo kainas, prekių priėmimo tvarką pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-paradvimo taisyklėse.

Ši prekė negali būti grąžinta per keturiolika dienų nenurodant priežasties. Šiai prekei nėra taikoma Pirkėjo teisė atsisakyti nuotolinės sutarties nenurodant priežasties (grąžinti Internetinėje parduotuvėje pirktą kokybišką prekę).

Ši prekė nėra standartinės komplektacijos, nėra sandėliuojama ir yra gaminama pagal Pirkėjo asmeninius pasirinkimus. Formuodamas užsakymą, Pirkėjas pasirenka apmušalo medžiagą, spalvą, kėdės porankių tipą, kėdės bazės tipą, kitą siūlomą prekės konfigūraciją.

Bendra informacija apie kokybiškų bei nekokybiškų prekių grąžinimo sąlygas pateikta Internetinės parduotuvės pirkimo-pardavimo taisyklėse.

Sinchroninis biuro kėdės mechanizmas.

Sinchroninis mechanizmas montuojamas brangesnėse, aukštesnės klasės biuro kėdėse. Šį mechanizmą turinčių kėdžių sėdimoji dalis ir nugaros atlošas svyruoja sinchroniškai santykiu 1:2, tai yra, jeigu sėdimoji dalis pasvyra 1, - atlošas pasvyra 2 laipsniais. Tokia kėdė dinamiškai atkartoja žmogaus kūno judesius, išlaiko taisyklingą stuburo ir juosmens padėtį, nes atlošas pastoviai yra prigludęs prie Jūsų nugaros. Biuro kėdės su šiuo mechanizmu yra pritaikytos ilgam darbui - darbo metu žmogaus kūnas gali judėti neprarasdamas atlošo atramos. Atlošo atsilošimas sumažina nugaros raumenų nuovargį, stuburo diskų įtampą, leidžia sėdėti patogiai. Kėdės svyravimą galima fiksuoti arba palikti judėti laisvai. Pasvirimo kampą galima fiksuoti bet kurioje iš 3, 4 arba 5 pozicijų, priklausomai nuo kėdės modelio, kad rastumėte patogiausią padėtį. Pasvirimo tamprumas rankenėle reguliuojamas pagal žmogaus kūno svorį. Dažnai sinchroninis mechanizmas turi ‚anti-shock‘ funkciją, kuri neleidžia staigiu judesiu atstatyti kėdės į pradinę padėtį.

Standartinės sinchroninio biuro kėdės mechanizmo funkcijos:
1-kedes-aukscio-reguliavimas
1

Kėdės aukščio reguliavimas. Standartinė biuro kėdės reguliavimo funkcija.

Šis kėdės modelis yra aprūpintas pneumatiniu aukščio reguliavimo mechanizmu. Kėdės aukštis yra tinkamas, kai sėdinčiojo pėdos pilnai liečia žemę, o keliai yra kiek aukščiau nuo sėdėjimo atramos. Kėdė, kurios sėdynės aukštis reguliuojamas nuo 35 cm iki 48 cm matuojant nuo grindų, yra tinkama maždaug 95 % vartotojų. Sėdint tokioje kėdėje kojų pėdos laisvai ilsėsis ant grindų plokštumos, šlaunys horizontalioje padėtyje, o rankų padėtis bus stalo aukštyje. Pasirinkite kėdės aukštį tokį, kad kojų pėdos laisvai ilsėtųsi ant grindų plokštumos, - 90 laipsnių kampas per kelių sulenkimą yra komfortiškas ir užtikrina gerą kraujo apytaką.

14-sinchroninis-kedes-pasvirimas
14

Sinchroninis mechanizmas. Sinchroninis biuro kedės pasvirimas.

Atlošas pastoviai yra prigludęs prie Jūsų nugaros bei palaiko juosmens sritį. Kėdės sėdimoji dalis ir nugaros atlošas svyruoja sinchroniškai santykiu 1:2, t.y. jeigu sėdimoji dalis pasvyra 1, - atlošas pasvyra 2 laipsniais. Tokia kėdė dinamiškai atkartoja žmogaus kūno judesius, išlaiko taisyklingą stuburo ir juosmens padėtį, nes atlošas pastoviai yra prigludęs prie Jūsų nugaros. Biuro kėdės su šiuo mechanizmu yra pritaikytos ilgam darbui - darbo metu žmogaus kūnas gali judėti neprarasdamas atlošo atramos. Atlošo atsilošimas sumažina nugaros raumenų nuovargį, stuburo diskų įtampą, leidžia sėdėti patogiai. Kėdės svyravimą galima fiksuoti arba palikti judėti laisvai.

15-sinchroninio-pasvirimo-padeties-fiksavimas
15

Sinchroninis mechanizmas. Sinchroninio pasvirimo padėties fiksavimas.

Atsilošimo fiksavimas suteikia galimybę užfiksuoti patogų kėdės atsilošimo kampą. Atsilenkimo padėtis fiksuojama (pasirinkti galima iš 4 arba 5 darbo padėčių - priklausomai nuo kėdės modelio) arba atleidžiama – tuomet kėdė paliekama laisvai svyruoti. Užfiksuokite kėdę pozicijoje kuri yra Jums patogiausia, arba palikite kėdę judėti laisvai.

16-sinchroninis-pasvirimas-tamprumo-reguliavimas
16

Sinchroninis mechanizmas. Sinchroninio atsilošimo tamprumo reguliavimas.

Atsilošimo tamprumas reguliuojamas tam kad skirtingo svorio žmonės galėtų rasti patogiausią natūralią pasvirimo būseną. Tai būna, kai kėdės atlošas gerai prilaiko nugarą, neleidžiant staigiai pasvirti atgal ir, tuo pačiu metu nestumia per jėgą į priekį, žmogui grįžtant į vertikalią padėtį. Padidinkite arba sumažinkite kėdės atsilošimo tamprumą, kuris geriausiai atitinka kūno svorį.

29-svyravimo-mechanizmo-Anti-Shock-funkcija
29

Svyravimo mechanizmo „Anti-shock“ funkcija.

Kėdės mechanizmas su „Anti-shock“ funkciją neleidžia staigiu judesiu atstatyti kėdės į pradinę padėtį tuo atveju, kai prieš tai užfiksuotas kėdės atsilošimo kampas (pasvyrimo padėtis) atrakinamas ir žmogus grįžta į vertikaliąją padėtį.

Papildomos, gamintojo dažniausiai numatytos, kėdžių su šiuo mechanizmu reguliavimo funkcijos arba savybės (gali priklausyti nuo modelio ir parinktos komplektacijos):
30-nereguliuojami-kedes-porankiai
30

Nereguliuojami kėdės porankiai.

Porankiai prideda patogumo vengiant pečių bei kaklo skausmų, nuo rankų nuimant krūvį. Jie taip pat padeda išvengti raumenų skausmo.

23-reguliuojamas-porankiu-aukstis
23

Reguliuojami porankiai. Reguliuojamas porankių aukštis.

Reguliuojamo aukščio porankiai laiko rankų svorį, sumažindami apkrovą pečių ir viršutinės rankos dalies raumenims. Porankiai ypač naudingi jei daug dirbate kompiuteriu. Nustatykite tinkamą porankių aukštį, kad pagerintumėte viršutinės liemens dalies palaikymą ir sumažintumėte kaklo ir pečių įtampą.

Daugiau informacijos apie biuro kėdžių reguliavimo funkcijas bei kėdžių mechanizmų skirtumus galite rasti paspaudžius žemiau pateiktas nuorodas.

Pagrindinės biuro kėdžių reguliavimo funkcijos:

Biuro kėdžių mechanizmų palyginimas:

Bendri biuro kėdžių naudojimo principai.

 • Kiekvienam vartotojui sėdynės aukštis ir gylis turi būti nustatytas, kad būtų užimtas kuo didesnis (visas) jo sėdimas plotas. Tik tokiu atveju yra užtikrinamas teisingas nugaros palaikymas.
 • Nugaros atlošas turi visuomet būti prigludęs, ir palaikyti nugarą. Ypatingą dėmesį reikėtų atkreipti į juosmens srities palaikymo dalį.
 • Ilgai sėdint, rekomenduojama dažnai keisti sėdėjimo poziciją, pajudant kartu su visa kėde.
MECHANIZMO TIPAS. Sinchroninis biuro kėdės mechanizmas Nr.3 su penkiomis reguliavimo rankenomis A, B, C, D ir E. Šis mechanizmas papidomai turi sėdynės gylio, sėdynės pasvirimo kampo reguliavimus. Taip pat reguliuojami nugaros atlošo aukštis bei juosmens srities išlinkimas.
kedes reguliavimas

Rankena B (rodyklė B). Kėdės aukščio reguliavimas.

 • Atsisėskite ant sėdynės. Pakelkite rankenėlę į viršų (pasukite rankenėlę prieš laikrodžio rodyklę), kėdės aukštis iš lėto sumažės;
 • Atsistokite. Pakelkite rankenėlę į viršų (pasukite rankenėlę prieš laikrodžio rodyklę), kėdės aukštis iš lėto padidės.
 • Atleiskite rankenėlę pageidaujamame aukštyje, kėdės aukštis bus užfiksuotas.

Rankena A (rodyklė A). Svyravimo tamprumo reguliavimas.

 • Ištraukite rankenėlę. Atsukant rankenėlę sumažinkite kėdės pasvirimo jėgą, - toks nustatymas labiau tinka mažesnio svorio žmonėms.
 • Prisukant rankenėlę padidinkite kėdės pasvirimo jėgą, - šis nustatymas labiau tinka didesnio svorio žmonėms. Įstumkite rankenėlę.

Rankena C (rodyklė C). Sėdynės gylio reguliavimas

 • Paspauskite rankenėlę žemyn, ir tuo pačiu metu, visu kūnu judėkite į priekį arba atgal kartu su kėdės sėdyne.
 • Atleisdami rankenėlę, užfiksuokite sėdynės gylio padėtį, vienoje iš 4 galimų pozicijų.

Rankena D (rodyklė D). Kėdės pasvirimo kampo reguliavimas.

 • Įjunkite mechanizmo svyravimą pakeldami rankenėlę į viršų (pasukdami rankenėlę prieš laikrodžio rodyklę).
 • Atsiloškite iki pageidaujamo kėdės pasvirimo kampo. Užfiksuokite kėdę vienoje iš 4 pozicijų pasukdami rankenėlę žemyn pagal laikrodžio rodyklę.
 • Pakelkite rankenėlę į viršų (pasukite rankenėlę prieš laikrodžio rodyklę), su nugara švelniai paspauskite atlošą ir tuomet grįžkite į pradinę padėti.
 • Išjunkite (užfiksuokite) Sinchroninį mechanizmą nuleisdami rankenėlę žemyn (pasukdami rankenėlę pagal laikrodžio rodyklę).

Rankena E (rodyklė E). Sėdynės pasvirimo kampo reguliavimas.

 • Įjunkite sėdynės pasvirimo mechanizmą palenkdami rankenėlę atgal (pasukite rankenėlę prieš laikrodžio rodyklę).
 • Sėdėdami ant sėdynės pasilenkite šiek tiek į priekį arba atgal, kad sėdynės kampo padėtis pasvirtų į priekį arba atgal.
 • Užfiksuokite sėdynės pasvirimo mechanizmą vienoje iš dviejų galimų padėčių, palenkdami rankenėlę į priekį (pasukdami rankenėlę pagal laikrodžio rodyklę).

Daugiau informacijos apie biuro kėdžių reguliavimo funkcijas bei kėdžių mechanizmų skirtumus galite rasti paspaudžius žemiau pateiktas nuorodas.

Pagrindinės biuro kėdžių reguliavimo funkcijos:

Biuro kėdžių mechanizmų palyginimas:

Apžvalgos

Įvertinkite prekę

Dabar vertinate: HORO EXECUTIVE su sėdynės reguliavimu (maksimali apkrova 110 kg)

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 Žvaigždutė 2 Žvaigždutės 3 Žvaigždutės 4 Žvaigždutės 5 Žvaigždutės
Kokybė
Kaina
Reikšmė